Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet esetleg jel a terhess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet esetleg jel a terhességre? :O

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 2-3szor gumi nélkül sexeltünk.Nem ment belém, de mégis félek, hogy terhes lehetek... alsó hastájék bal oldalán néha lépés közben enyhe szúrást érzek...
2010. jan. 23. 15:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
* nyugodj meg szépen.
2010. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Én sosem vagyok ideges :) Ártana az egészségnek és még a vérzésem is késhetne tőle, szóval semmiképp sem érné meg. Te vagy mindig tiszta ideg, ha valaki ki meri írni, hogy megszakítást alkalmazott :) Holott csak a kérdésére kért választ, kritikát nem. Én válaszoltam, nem pedig megszóltam, biztosan gonosz vagyok és rosszindulatú.
2010. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
hat, tudod, van egy olyan iratlan törvény, h akik nagyon nem akarnak, azoknak akár az első alkalommal is összejön, akik meg igen, azoknak nem. nem mondom, h minden ilyen esetben terhesség lesz a vége. de, ha a kérdező SEMMIKÉPPEN nem akar gyereket, akkor ne bizza a véletlenre. gondolom, ezzel mindenki egyetért.
2010. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, h tiszta ideg vok. de tudod, vannak kis felelőtlen tinik, meg felelőtlen felnőttek, akik nem védekeznek, aztán meg csak ugy elmennek az abortuszra, mintha a sarki boltba mennének, mások meg évekig próbálkoznak, pl. vmi gondjuk van ilyen téren, és nem jön össze. másnak meg gyorsan összejön, ráadásul nem is vállalja, és eldobja magától.
2010. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
szóval kérdező, a legjobb, ha csinalsz egy tesztet. menj el gyorsan a gyógyszertárba, és vegyél egyet. ha elmult 2 hét. vagy mennyi idő telt el? ha még nem telt le a 72 óra, akkor még a tablettáról se vagy lekésve.
2010. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ez már az ő problémája, hogy mit csinál és hogyan. Nem sok közöm van hozzá. Nem is szólok bele, választ adok a kérdésére és kész... Azt csinál, amit akar, úgy védekezik, ahogyan akar, ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy magától is rájött, hogy másképpen kell védekezni...
2010. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
29 naposak a ciklusaim, és 30.án kéne megjöjjön
2010. jan. 23. 15:44
 18/32 anonim ***** válasza:
remeljuk, h belátta, h ez igy nem védekezés. mikor történt a kockázatos együttlét?
2010. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára együtt a pároddal?
2010. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
2x voltunk igy együtt. az egyik az mensi után pár nappal a másik pedig ennek a hétnek 2. felében
2010. jan. 23. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!