Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet esetleg jel a terhess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet esetleg jel a terhességre? :O

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 2-3szor gumi nélkül sexeltünk.Nem ment belém, de mégis félek, hogy terhes lehetek... alsó hastájék bal oldalán néha lépés közben enyhe szúrást érzek...
2010. jan. 23. 15:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
ne haragudj, de mégis mit vársz?? h mondjuk azt, h " áá, nem, az esély 0 "?? még védekezés mellett se 0, nem h védekezés nélkül. lehetsz terhes, és igen, a szúrás lehet a terhesség jele. gratulalok. mehetsz abortuszra, ha terhes vagy. aminek elég nagy az esélye.
2010. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Fenét nagy az esélye. Szúró fájdalom jelentkezhet menstruáció előtt is. Illetve jelentheti a peteérést is. Főleg , hogy egy oldalon érzed. Hány naposak a ciklusaid? Mikor kell megjönnie? A másik hogy nem feltétlen nőgyógyászati görcsök ezek, főleg hogy azt írod mozgásra fáj. Akár a belek is görcsölhetnek így, vagy láttam már olyat, hogy a vese görcsölt, de kisugárzott a fájdalom (bocsi a primitív szóhasználatért) és ezért érezte majdnem a hasa alsó részén a fájdalmat. Szóval nem biztos nőgyógyászati fájdalom. A terhességi tesztet megcsinálhatnod az utolsó aktus után 14 nappal ez már helyre közeli eredményt ad és megnyugodhat. Hidd el ez a szúrás egyáltalán nem bizonyít semmit, sőt..
2010. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Hát igen, az előváladék is elég. De nem lehet, hogy peteérést vagy tüszőrepedést érzel? Mikorra várod a menszid?
2010. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, de az egyik barátnőmnek pont akkor fájt, amikor terhes volt. a menstruációs görcs nem szúró fájdalom. és elég nagy az esélye. ha vki nem védekezik, akkor előbb, vagy utóbb, de terhes lesz. vagy szted ez egy 100 % - os védekezési forma?? na, ne nevettess már. :))
2010. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Na már megint kezded. Franc se mondta, hogy 100%-os, megint csak te találtad ki, direkt semmit sem mondtam a védekezésről, de látom mindenbe belekötsz. Még a menstruációs görcsre sem írtam semmit. A szúró fájdalom pedig inkább ovulációt jelez, mintsem terhességet...Nekem is szokott szúrni, rendszeresen, menstruáció előtt is és tüszőrepedéskor is és akármilyen hihetetlen, nem vagyok terhes...
2010. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%

ne okoskodj már. mindig csak pattogsz. vagy te talán orvosi egyetemet fejeztél, h igy osztod az észt? azt mindenkinek tudnia kellene, h megszakitásos " védekezés " mellett 100 nőből 35 esik teherbe 1 év alatt. nem tudom, te h vagy vele, de nekem sok a 35, és sose lennék olyan hülye, h kockáztassak. és kérlek, ne off-olj már folyton, mert már nagyon unalmas. itt egy link, orvsotól kérdeztem meg, pont a hitetlenek kedvéért.


[link]

2010. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
bocsi, de a 15:26-osnak írom, h a kérdező nem írta, h igen milyen ügyes volt, esélye sincs a terhességre..azért kérdezi, valszeg mostmár rendesen fog védekezni...csak hogy ne szúrja már le mindenki szegényt, inkább a kérdésre próbáljatok válaszolni...am nekem is szokott szúrni néha csak úgy, több oka lehet.
2010. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek, te offolsz össze vissza, beszélsz a megszakításos védekezésről, mintha bárki egy szóval is azt mondta volna, hogy ez egy jó védekezés. Senki nem mondta és nem is kérdezte, te mégis osztod itt az észt. Ahhoz pedig semmi közöd milyen egyetemet végeztem szerintem...engem sem érdekel te milyet végeztél. Hihetetlenül rosszindulatú vagy...
2010. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
rosszindulatú vagy te. de csak a te kedvedért nem fogom azt irni a felelőtlen kérdezőnek, h " nem, áá, semmi esélyed ". most is te off-oltál. én meg csak valaszoltam a kérdésre. nyugodj lesz szépen :))
2010. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy nagy rá az esély marhaság. Amikor egy pár babát tervez, figyelik a peteérést, pont jókor vannak együtt, akkor sincs több mint 60% esély a sikeres fogantatásra. Ezek után nem lehet kijelenteni, hogy nagy az esély rá. Gyakorlatilag az is csoda, ha valaki babát tervez és azonnal összejön neki, a nagy átlagnak fél év szükséges a teherbeeséshez.
2010. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!