Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességre utaló jel?...

Lehet terhességre utaló jel? Esetleg észleltettek ti is ilyet?

Figyelt kérdés
Pár napja tusolás közben vettem észre magamon,hogy a hasam felső része bekeményedett és mintha gömbölyödne is!Már mások is észre vették!A mensesem késik, tesztet nem csináltam még!Szerintetek mi lehet ez?
2011. jún. 13. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam terhes, és ilyen korán még keményedés soha nem volt és látszani sem látszódott, még én sem láttam.

Én valami mást sejtek emögött.

Gyorsan csinálj tesztet, és mindenképp menj el orvoshoz, ha + akkor azért, ha -, akkor meg azért...

2011. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe csinálnék tesztet,mert nekem ilyen akkor volta a hasam alja,amikor késett a mensim,nem pedig a terhességtől.Miért nem tesztelsz még?Ha már 2 napja késik akkor kimutatja a teszt is.
2011. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!