Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet az escapelle mellékha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet az escapelle mellékhatása?

Figyelt kérdés
Péntek éjfélkor együtt voltam a barátommal, óvszerrel védekeztünk, ami felcsúszott és ezt csak a végén vettük észre. Nem 100% hogy került belém sperma, de mi a biztonság kedvéért vettünk esemén utánit amit másnap reggel kb 10 órakkol már be is vettem. Tegnap (a tabi bevétele után 5 nappal) elkezdett barna pecsételésem lenni, úgy könyveltem el magamban hogy ez normális és nem is foglalkoztam vele, éjszakára raktam be egy tampont ès ennyi. Azomban ma reggelre annyira átáztam mint még soha, ömlik a vér belőlem, nagyon megijedtem. Amikor mentruálok sem folyik ennyi ès főleg nem éjszaka. A hasam sem görcsöl pedig mindig szokott, és a legdurvàbb, hogy a ciklusom 15. Napján vagyok. Szerintetek???
2014. okt. 3. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet a tabitól. Rengeteg hormon van benne, bármit kiválthat. Ha 5 napnál tovább tart, akkor hívd fel a nőgyógyászodat! Illetve ha olyan erős a vérzés, hogy fejfájást, szédülést vált ki, akkor meg azonnal orvos, akár a háziorvos is jó! De ha ilyesmi nincs, akkor nincs okod aggodalomra!
2014. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a papírján a mellékhatásokat. Ha ez nincs benne, minimum hívd fel az orvost.
2014. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen olvastam a betegtájékoztatót, ott olyat találtam, hogy okozhat rendkívüli vérzést. Azomban nem ekkora mennyiségben, és nem 6 nappal később. :/
2014. okt. 3. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:

De okozhat ilyet egyébként. Mivel jól megdolgozza a hormonrendszered. Ne aggódj.


A ciklusod első napját pedig akkor kell mostantól számolnod, amikor újra megjön a vérzésed,ami már rendes menstruáció lesz.Mert az escapelle utáni vérzés, még nem a menstruáció!

2014. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!