Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esellye van hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esellye van hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
A mult honapban (meg mensi elott) vettem be egy Escapelle-t mert kiszakadt a gumi.Meg is jott utanna nomalisan.A mensim elmultaval 3. nap a baratom betette 2szer 5-5 masodpercre.Szoval nagyon keveset.Nem elvezett el de gumi nelkul csinaltuk.Utanna egybol voltam WCn(tudom h ez nm sokat szamit).Mennyi eselly van ra h terhes legyek?16.-an kene megjojjon.

2014. szept. 5. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés, de mindig van rá esély..
2014. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Remélem nem sok, ezek a gének nem érdemesek a fennmaradásra.
2014. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

istenem .....

ha nem szedsz tabit akkor minden esetben köztelező a gumi!!!!

nincs olyan h kicsit betette ...

egy csepp előváladéktól is terhes lehet !!!! mivel abban is vannak spermiumok !

szal bőven elég 5mp rá


minek szexelsz ha ezeket az elemi dolgokat nem tudod ?????!!!!!

2014. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó ayátokért nem tudtok védekezni? Marhák.
2014. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Ne aggodj nem vagy terhes!Ennyi idotol biztos nem,raadasul nem ment el,elovaladekos teherbeesesnek kicsi az eselye es nemis bizonyitott.
2014. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

5-ös, drága!

Attól még, hogy neked még nem jött össze, még rengeteg gyerek BIZONYÍTJA, hogy bizony össze lehet hozni beleélvezés nélkül is. ;)


Kérdező! Ajánlom, forgasd egy kicsit a biosz könyvedet! Mi az, hogy a WC-zés "nem sokat számít". SEMMIT sem számít! A két lyuk NEM ugyanaz!

2014. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A sok rosszindulatú ember megérkezett :) Senki sem mondta,hogy elvezes nelkul nem lehet teherbe esni,én azt mondtam,hogy kicsi az esélye és nincs bebizonyitva.Elvileg az elovaladek a pénisz sikosítására szolgál,DE nem allitom,hogy nem tartalmaz spermát.Nem kell ám mindent elhinni,hogy a pasi nem élvezett,mégis lett gyerek,azt senki se tudja bizonyitani..lehet a pasi igy akarta magat menteni.A leirás alapján pedig te is belathatod,hogy a kerdezo esetében szinte 0 az eselye a terhességnek/már ha igaz az az 5-5 mp/.

Egyébként mindenki követ el hibát,ebből normális ember tanul.Kérdező,vigyázzatok jobban legkozelebb!:)

2014. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Spermát" biztos nem tartalmaz, mert az az egész "anyag".

Spermiumot már annál nagyobb eséllyel.


5 másodperc pedig pont elég, ugyanis a vágycseppek már egy kis tipi-tapitól is megjelenhetnek, be se kell dugni hozzá. ;)

És még mindig bizonyított.

[link]

2014. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!