Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle utan 1 honappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wefoundlove14 kérdése:

Escapelle utan 1 honappal kesik. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Agusztus elejen bent maradt a gumi gond nelkul kivette a partnerem.Agusztus 1 kelelt volna mejgonnie 21 jott meg altalaban szokott kesni.4napig tartott a verzes.Most 19 kelelt volna megjonnie de meg nem jott meg .Terhessegre utalo jeleket vagyis hanyast me gilyent nem eszleltem,Lehetek terhes?
2014. szept. 22. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az escapelle hatalmas adag hormon, valószínűleg az kavart be.

Vegyél tesztet, ha biztos szeretnél lenni.

2014. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha végeztél tesztet,akkor nem vagy terhes
2014. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vegeztme tesztet felek az eredmenytol..nem tudom lelkileg eleg eros vagyok e ra...
2014. szept. 22. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megtartani, akkor jobb lenne minél előbb megtudni, hogy hány csíkos is a teszt.
2014. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A partnerem akkor nem ment el bennem. Bent maradt a gumi gond nélkül kivette. Másnap bekaptam a tablettat. Aztán megjött a menzeszem. De megint késik. Több embernél olvastam hogy a második teljesen kimaradt. 6 hét már eltelt azóta. 6hetes terhessegnek kéne már jelenek lennie .én nem vettem észre. Vagy nem kéne vagy hogy?
2014. szept. 22. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. Ha nem végzel el tesztet és nem jön meg,akkor meg lehet már késő lesz az abortuszhoz ...


Csináld meg a tesztet és ne aggódj, nem lesz probléma...Nem kell félni.Reggeli első pisiléskor kell elvégezni és kb 1000 ft egy teszt a gyógyszertárban.

2014. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokaknál az első 10 hétben nincs is semmilyen tünet. Ez egyénenként változó. Nagynéném pl 5hónapig menstruált végig és nem vette észre,mert túlsúlyos volt.
2014. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
55 kg vagyok. Szóval azért én szerintem eszre vennem... Félek hogy terhes vagyok a szuleim nem tudom mit tennének elmondani se tudnám.... Csak anmyit olvastam hogy van tobbnel akinek késik a második menzesz. És amúgy neten azt olvasom hat hetes terhesen már tunetenek kellene lennie
2014. szept. 23. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudunk segíteni. Itt rinyálsz, ahelyett, hogy vennél egy f*s tesztet, és megtudnád, hogy mi van.
2014. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!