Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló ellenérvek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló ellenérvek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szedni, de a barátok nem akarja megérteni. Mit mondjak neki, miért nem jó?
2014. okt. 3. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tönkrevághatja a hormon háztartást. Elhízás, hormon zavarok, emiatt pedig akár járulékos egészségügyi panaszok: érrendszeri gondok, zsírosodásból eredő egyebek, hormonális okok miatt képtelenség a teherbe esésre.

Akiknek félresikerül valami azok nagyot tudnak szívni emiatt. Ők a kisebbség, ez viszont tény. A többség remekül, és panasz mentesen alkalmazza. Viszont ez nem vígasztal majd ha neked is gondot okoz. Én nem szoktam javasolni a fogamzásgátlót.

2014. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok mellékhatása lehet, hiszen hormon...


Nekem spec évekkel később derült ki, hogy a termékenységemnek tett be... elméletileg teherbe tudok esni ugyan, de a beágyazódást hormonokkal kellene támogatni... Csak elmélet, hormonvizsgálat alapján...


Ami gyakoribb, és a férfi számára riasztó lehet: hízás, libidócsökkenés.

2014. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen elég annyi, hogy nem akarsz szedni, de ha a barátod utánanéz, ő is látni fogja, hogy vannak/lehetnek utólagos kellemetlen hatásai.

Ettől függetlenül nők milliói szedik hosszú évekig minden gond és probléma nélkül.

Én 18 évvel ezelőtt kezdtem el szedni, akkor 6 évig szedtem, azóta született 2 gyönyörű és egészséges gyermekem és most újra azt szedek, mert én ebben bízom a legjobban.....hála Istennek minden gond nélkül, de mindenki maga dönti el, hogy mivel védekezik és mit tart megfelelőnek vagy/és hatékonynak :)

2014. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nem vagyok orvos, még nem volt dolga barátnőmnek a fogamzásgátlóval, szóval ellenérvet a fogamzásgátlóval szemben nem tudok felhozni. De az úgynevezett "barátod" ellen már kapásból tudnék mondani.
2014. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell megindokolnod. Nem akarsz szedni es kesz. Ennyi.
2014. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
De meg kell indokolnod! Fentebb találsz érveket bőven. A kommunikáció sose árt, inkább a hiánya.
2014. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért kellene meg indokolnia, utolso? Az o teste, azt csinál, amit akar. Nem akarja es kesz. Téma lezárva.
2014. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, érdemes kifejteni az álláspontokat, hogy a másik fél is megértse mi mozgat, miért döntünk úgy-ahogy. Igazad van, az kérdezőnek minden joga megvan, hogy döntsön a testéről. Nem is azt mondom, hogy legyen a dolog vita tárgya, de ha a másik fél is megérti a kérdező félelmeit a tablettával szemben, akkor könnyebben el fogja fogadni. De ez az őrmesteres "így lesz és azért mert csak" elég primitív. Gyereket ne nevelj.
2014. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

-hízás

-hajhullás

-az amúgyis rendszertelen ciklus talán sosem áll helyre,miután abbahagyod

-mellfájdalom, mellbimbóból folyás

-bőrproblémák

-fényérzékenység

-bőrszárazság

-libidó csökkenés

-gyengébb immunrendszer(ez miatt gyakoribb hüvelyfolyás,fertőzés,gomba)


A barátod nyugodtan húzzon a farkára gumit, ha erre képtelen,akkor egy puhapö**.Azért akarja, hogy szedj, hogy már az első naptól a puncidba élvezhessen. Önzőség.

2014. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8!

Drága csillag, nevelek gyereket es kapaszkodj meg: nem érdekel a velemenyed.

2014. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!