Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a jobb? A fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? A fogamzásgátló tabi vagy a spirál? Melyik a megbízhatóbb és kb melyik az olcsóbb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
spirált tuti nem helyeznek fel,amig nincs min. egy gyereked, a tabi elég megbízható manapság.és a kérésednek megfelelőt fog felírni a nőgyógyász
2010. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én tabletta ellenes vagyok. egyébként attól is függ hogy hány éves vagy. mert ha még fiatal akkor a spirált nem is hiszem hogy engedélyezik.

én inkább a hüvelygyűrűt ajánlanám az 3 havonta egy 10 E ft körül van. a tablettából mondjuk vannak olcsóbbak, de én nem vagyok a híve.

2010. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A tabi jobb , mivel a spirál nem a megtermékenyítés akadályozza meg hanem a beágyazódást.
2010. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

26 éves vagyok és egy kismanó anyukája.:)

egyenlőre nem tervezünk kistesót és ezért kérdeztem, hogy melyik is lenne igazán jó.

ezelőtt én is gyógyszert szedtem,de így szülés után nem igazán tudom,hogy melyik lenne a legmegfelelőbb

2010. jan. 18. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Az én egyik ismerősömnek spirálja volt. Teherbe esett, de elvetette, mert megmondták hogy 100% hogy fogyatékos lesz a kisbaba. Én most akarok tabit íratni, 16 éves vagyok, de anyukám nemengedi:S
2010. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van már injekció is! Persze ezt csak úgy megjegyeztem hogy tudd. A legtöbb orvos maximum 2-3 gyerek után tesz fel spirált. Tabletta párti vagyok ha az ember szervezete engedi.


21

2010. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nmetudom szoptatsz e de van olyan tabletta is amit lehet szedni szoptatás alatt,viszont ahogy abbahagytad váltani kell kombinált tablettára,mert a minipill (pl cypromix) egyrészt nemszedhető évekig,másrészt valamivel kisebb a védelme mint a kombináltnak.Én nekem a spirállal kapcsolatban nincs tapasztalatom,de a barátnőmnek volt,terhes nemlett,de a menzesze mindig nagyon erős és fájdalmas lett,előtte nem fájt neki egyáltalán.
2010. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!