Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el az uj levelet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem el az uj levelet?

Figyelt kérdés
Vasarnapig szedem a gyogyszert ma bevettem es a szombati volt az utolso. Valoszinuleg egyiknap kettot vettem be. A gyogyszerszunet ugye hetfon indulna. De igy h mar szombaton elfogyott az utolso vasarnaptol szamoljam az egy hetet, eddig hetfon kezdtem el szedni, most akkor jovo vasarnap? Vagy lehet hetfo igy is?
2014. szept. 6. 09:57
 1/1 anonim válasza:
hogy ha szombaton fogyott el az utolso tablettád,igy mindenképp másnaptol ebben az esetben vasárnaptol egészen 1hét mulva szombatig ne szedd,utana vedd be vasarnap..nekem ez az egesz mindig szerda és csutortokre esik..:)
2014. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!