Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak 20 tablettat vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 20 tablettat vettem be az utolso kimaradt most mit tegyek? A kovetkezo levelet egy nappal korabban kezdjem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom az ilyen kérdéseket. Ott van a betegtájékoztatóban minden!!!!! Azt sem írod le, hogy mit szedsz? Kalmopyrint?
2012. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kalmopirint azt....cypromixet
2012. márc. 1. 09:48
 3/12 anonim ***** válasza:

De hogy tudál 1 szemet kihagyni? És hova tünt? Ott maradt a levélben? Akkor mért nem szedted be, amikor észrevetted?


Amúgy az, hogy mikor kezded el a gyógyszert az attól függ mikor jön meg, a menstruáció 2-5 napján szokták javasolni elkezdeni.


Mindenképpen javasolnék a következő levél elején (kb 1-2 hétig) kiegészítő fogamzásgátlást.


28/n

2012. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és nehogy 22 szemet szedjél be a következő levéllel...
2012. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is azt szedem!nem igazán lehet vele szorakozni!ne kezd egy nappal korábban ösze fogja zavarni a hormonjaidat!én is egyszer elfelejtettem bevenni egy szemet és képzeld másnap délután már meg is jött:( oda kell figyelni az ilyen gyogyszerekkel!Én váltottam másikra mert tulajdon képpen ha elolvasod a papirját meglátod hogy ez nem közvetlenül fogamzásgátlo és nem használhato hosszu távra!olvas el szerintem
2012. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja bocsi!Szedtem:))
2012. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kb 2 perc volt megnézni a neten.

Itt a te eseted:

- Ha a harmadik héten 1 tablettát elfelejtett bevenni:

1. Ez nem rád vonatkozik.

2. Ne fejezze be a már megkezdett csomagot, hanem tartson (a kimaradt gyógyszerek napjait is beleszámítva) legfeljebb 7 napos gyógyszerszünetet, majd új csomagot megkezdve folytassa a készítmény szedését. Ha az Ön által megszokott napon szeretné a kezelést folytatni, a tablettamentes időszak 7 napnál rövidebb lehet.

Ha a két javaslat valamelyikét követi, védett marad a terhességgel szemben.


Azaz nem kell felülni olyanoknak, akik hülyeségeket írogatnak, hogy védekezz.


Nincs semmi gáz. 7 nap szünet után kezd el, mintha mi se történt volna.

2012. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom az ertelmes valaszt. volt hogy mar kimaradt 1-2 szem es nem volt plusz vedekezes megsem tortent semmi. csakhat kivancsi voltam az "okosok" velemenyere :)
2012. márc. 1. 11:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Én voltam az első is meg a hetedik is. Ha leírod, hogy mit szedsz, csak akkor lehet normális választ adni. De itt inkább kóklerek vannak. Pl. az sem igaz, hogy nem szedhetsz többet be. Ha el akarod tolni a megvonásos vérzés időpontját, akkor ennél a gyógyszernél lehet kevesebbet is bevenni, azaz hamarabb abbahagyni a harmadik héten, illetve többet is szedhetsz be, azaz a 21-ik tabletta után újabb levéllel kezdheted és azt akkor hagyod abba, amelyik napra szeretnéd a ciklus végét választani.

Itt az idézet:


Későbbre halaszthatja az esedékes havi vérzést, ha a gyógyszer csomag kiürülése után nem tart szünetet, hanem a következő nap újabb csomag megkezdésével folytatja a Cypromix gyógyszer szedését. A második csomagban lévő gyógyszereket mind beszedheti, de hamarabb is abbahagyhatja a gyógyszer szedését. Ez idő alatt áttöréses, vagy pecsételő vérzés jelentkezhet. A szokásos 7 napos gyógyszerszünet letelte után folytathatja az új csomag szedését.

2012. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen tudom de ilyen verzeseket nem akarok egy szem kimaradt na istenem majd akkor huzunk gumit...
2012. márc. 1. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!