Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kezdjem újra a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem újra a fogamzásgátló tabletta szedését, ha már 1 héttel ezelőtt el kellett volna kezdenem a következő levelet?

Figyelt kérdés

Több mint 6 hónapja szedek fogamzásgátlót, nem régiben elköltöztem a városból, ahol eddig éltem. Az ottani doki nem akart felírni nekem egy újabb adagot, mondván, hogy majd felírja a leendő doki. Azonban ez nem egészen ment úgy, mint a karikacsapás, mert hogy az aktámat át kellett előtte kérni, ami most 2 hete, hogy még mindig nem ért ide. Most abban maradtunk az itteni asszisztensekkel, hogy megelőlegezik nekem és felírják (nem értem miért nem lehetett ezt egyből mondjuk, de mindegy...) Szóval holnap vissza kell mennem a receptér, de a problémám az, hogy múlt hét csütörtökön el kellett volna kezdenem szedni a gyógyszert. A kérdésem az, hogy most meg kelle-e várnom, hogy újra megjöjjön és annak az 1. napján kezdjem el szedni, vagy bevehetem úgy is, amikor sikerül kiváltani?


Köszönöm szépen


21/L



2014. aug. 18. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt most ők kavarták totál össze... igen, meg kellene várnod, h megint megjöjjön, de ez egy nagy csapás lesz a méhednek :(
2014. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megkérdezed őket biztosan tudni fogják a választ,valószínűleg jobban értenek hozzá mint az itteni válaszolók.
2014. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, várd meg, hogy megjöjjön

különben minek is veszed be?!

2014. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az orvos mondta, hogyha egyszer abbahagyom, akkor legalább fél évet kell várni, mert az nagy csapás a szervezetnek. nem találnám ki, ha nem tudnám a választ.
2014. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!