Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta és bizonytalan pánik (? )

Figyelt kérdés

Mindig viszonylag pontosan szedem be a tablettát (10-11 óra között este), és volt egy alkalom ami után olyan 8 órával hánytam. Ez után 7 napig alkalmaztunk kiegészítő védekezést, majd utána egyszer nem, de akkor sem élvezett belém a barátom. Semmi jelét nem tapasztalom a terhességnek vagy bármi ilyesmi, a vérzésem is meg van(bár tudom, hogy fogamzásgátló szedése mellett nem feltétlen marad ki ilyen esetben).

2 éve szedem folyamatosan.

Tesztelni csak szerdán tudok. (akkor rögtön rohanni is fogok)

Nem tudom miért, de most hirtelen nagyon rám tört a pánik emiatt (lehet csak a menstruáció miatti hormonok?).

Mit gondoltok mekkora az esélye a dolognak?

Köszönöm a válaszaitokat!



2014. aug. 15. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy csak akkor van gáz, ha 4 órán belül hánysz vagy hasmenésed van? Ha a tabletta bevétele után 8 órával hánytál, akkor biztosan felszívódott a tabletta időben. Én is szedek fogamzásgátló tablettát, de egy ilyen helyzetben eszembe se jutott volna problémázni, nem lehet semmi gond. A kiegészítő védekezés is felesleges volt, és a terhességen való aggódásodnak is csak annyira van létjogosultsága, mint az elmúlt 2 évben bármikor.
2014. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szedek tabit pont ezért... e barátnpm is sokat hányt és fájt a hasa amikor szedte. Eddig akikkel lefeküdtem sosem élveztek belém. mindig időben ki szokták venni és akkor nincs baj.
2014. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Nem erről nem tudtam, de most megnyugtattál örülök! köszönöm


2. Válaszoló: Nem a tabletta miatt hánytam, nekem semmilyen panaszt nem okozott még.

2014. aug. 15. 16:08
 4/6 A kérdező kommentje:
És kedves 2. Válaszoló azért kérlek ne reklámozd a megszakításos módszert mint életbiztosítást a terhesség ellen...
2014. aug. 15. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:

"lehet csak a menstruáció miatti hormonok?"


Csak erre válaszolnék, ugyanis a másikra már megkaptad.


NEM, nem lehet, ugyanis NINCS menstruációd 2 éve. Megvonásos vérzésed van.

2014. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: ne kössünk már bele ebbe állandóan... én is menstruációnak hívom, pedig tudom, hogy megvonásos vérzés, csupán az egyszerűség kedvéért nevezem így. Sokkal egyszerűbb a páromnak is így említeni. Egyébként meg nem sokban különbözik a menstruációtól a megvonásos vérzés, a hormonok nálam pl. teljesen ugyanolyan hatást váltanak ki, mint mikor még nem szedtem a gyógyszert, érdekes.
2014. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!