Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj, elrontottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan problémám van,hogy kb.1 hete a 15-ik szem gyógyszernél tartottam,mikor vissza kellett menjek egy vasárnapi nap az egyetemre és a gyógyszer itthon maradt!Itt tettem fel kérdést mi legyen?Többen azt ajánlották volt aki tapasztalatból beszélt,hogy ha haza megyek szedjem tovább mintha semmi nem történt volna!Én így is tettem,szerda este haza jöttem és elkezdtem a 16 ik szemet szedni és így tovább.Szóval 3 napig nem szedtem aztán megint!3 ik napja folytattam a levelet,de ma elkezdtem érezni,hogy fáj a hasam mint akinek meg akar jönni!Fél megjön és rosszat tettem a szervezetemnek!Ha megjön hagyjam abba,vagy már most?Ez a 6ik hónapja,h ezt a gyógyszert szedem!Előtte nem volt vele problémám!21/L


2010. jan. 17. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá írni,hogy már bejelentkeztem a dokihoz,de csak 2 hét múlva adott időpontot!
2010. jan. 17. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát,valószínűleg jobb lett volna, ha úgy folytatod, mintha 3 napig elfelejtetted volna bevenni. Túl nagy bajt biztos nem csináltál, de valószínűleg előről kell majd kezdened az egészet. Bár nem tudom.A doki majd megmondja, de nyugi,nagy baj nincs,csak védekezzetek másképp is.
2010. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként más doki?!
2010. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!