Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13 órával később vettem be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 órával később vettem be az utolsó tablettám. Lehet gond?

Figyelt kérdés
Tegnap este (kedd, 20:15-kor) kellett volna bevennem az utolsó tablettám, mielőtt kihagyom ez egy hetet. Ma reggel (szerda 9:30-kor) vettem be. Sajnos az emlékeztetőm nem jelzett :S Kérdésem az lenne, ha nem használnék kiegészítő fogamzásgátlást ez az egy hét alatt, mennyi lenne a valószínűsége, hogy terhes maradok? És mikor kezdjem el szedni a következő levéllel? Jövő csütörtökön, ugye? (mindig a 8. napon kell elkezdenem újra). Eléggé megijedtem és össze vagyok zavarodva, ezért légyszi normális válaszokat adjatok :)

2014. szept. 3. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi gond nem lesz :) régóta szeded már? velem is előfordult már, nem lesz baj. főleg az utolsó héten ne aggódj ilyeneken :) akkor szedd a következő szemet, mikor amúgy is szednéd.
2014. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh, most egy kicsit megnyugodtam. :) 3 hónapja kezdtem el szedni. Eddig mindig kedd este fogyott el, és jövő szerdán kellett kezdenem. Szerinted most is szerdán kezdjem?
2014. szept. 3. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha mindig szerdán veszed be az első szemet, akkor most is :)
2014. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem az a lényeg, hogy melyik nap, hanem hogy hanyadik nap. Legalábbis a nőgyógyászom ezt nagyon kihangsúlyozta. A 8.-napon kell bevennem, az meg csütörtök :D Nade addig még hátha okosabb leszek :)
2014. szept. 3. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
ha az utolsó szemet kedden kellett volna bevenned, akkor a 8. nap az jövő szerda. ne azt nézd, hogy most vetted be, hanem azt, hogy tegnap kellett volna. jövő szerdán kezdd az új levelet (6 éve szedek fogamzásgátlót, csak hogy megnyugtassalak)
2014. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felhivtam a nőgyógyászom, azt mondta csütörtökön kezdjem. Köszi a valaszokat! :)
2014. szept. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!