Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt a 20. szem lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt a 20. szem lindynette tablettám. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

az 1. levelemnél tartok, most kezdtem el szedni és kimaradt a 20. szem, nem is pótoltam, viszont az utolsó 21. et bevettem. tartottam 7 napos szünetet. a 2. levéltől védett vagyok?

előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 12. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még egy hétig legalább óvszerrel védekeznék.
2010. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tájékoztatót kellett volna a kimaradt szemnél elolvasni, az enyémben pl az van, hogy szünet nélkül el kellett volna kezdened szedni a köv. levelet. Én minimum 1 hétig tuti mellévédekeznék így.
2010. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szóval akkor a 7 napos szünet után még 1 hétig védekezzünk óvszerrel is?

köszönöm a válaszokat

2010. júl. 13. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

szia elvileg jobb a biztonság és a túlzott védekezeés. Amúgy ha a ciklusod 1 ső napjától kezded akkor már 15. eután elvileg nem lehetsz terhes mivel nem éárt meg a petéd. a 20. szem meg már szinte felesleges.

Olvasd el a tájékoztatót

2010. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 11:51


Kár, hogy fogamzásgátló szedésénél ez nem egészen így működik...

A teherbeesés szempontjából a legveszélyesebb időszak a levél első és utolsó hete.

2010. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen én is így tudom, hogy az első és uccsó sor a legveszélyesebb... a 7 napos szünet közelsége miatt. szerintem is 1 hét mellévédekezés. nekem 24plusz 4 es tabim van, én a 18 szemet felejtettem el, s 15 órára rá pótoltam, de egy hétig mellévédekeztünk. bíztos ami bíztos. nem lett baj belőle
2010. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!