Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix nevű tablettám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix nevű tablettám elfelejtettem bevenni. Gond? (Lent! ) Fontos!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tegnap voltam együtt a párommal (fél 7-7 környékén), és akkor még eszembe volt,hogy majd be kell venni, de most jutott eszembe egy 20 perce és most gyorsan bevettem. Ez az első eset,hogy így elfelejtettem! Egyébként ez a 4. levél.(Nem tudom, hogy az számít-e hogy candida betegségem van, ami elvileg meddőséget okoz:S) Tudom, hogy benne van a tájékoztatóban, hogy forduljak orvoshoz!) De azon kívül mit tehetnék így vasárnap délelőtt? Segítsetek! :( Csak nem vagyok terhes... :S
2010. jún. 20. 11:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és mindig 18:00-kor szoktam bevenni! (tegnap késtem, tudom, de ebből még nincs baj)
2010. jún. 20. 11:44
 2/12 A kérdező kommentje:
és még annyit, ezen kívül, hogy 25.-én szedem be az egészet utána jön a 7 nap szünet..
2010. jún. 20. 11:56
 3/12 anonim válasza:
Én mindíg rohadt rendszertelenül szedtem a tabikat, szóval emiatt ne parázz. Ha candidád van és gumi nélkül vagy valakival, az viszont csúnya, rossz és felelőtlen dolog.
2010. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Benne voltál még a 12 órában? Mert ha több mint 12 órát csúsztál a szem bevételével, akkor holnap első dolgod legyen a nődoki.(Nekem a saját orvosom mondta, hogy olyankor sürgősségi fog.gátlás javasolt, ez alatt lehet h a 72 órásat érti, nem tudom.Bár 72 órás+fog.gátló együtt?) Ha még nem csúsztál ki a 12 órából akkor nincs baj.
2010. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
5 órát csúsztam.... :S
2010. jún. 20. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de fáradt vagyok :D A 12 órát is túlcsúsztad 5 órával, vagy csak a szokott időt?
2010. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a 12 órát csúsztam el 5 órával, tehát 17 óra
2010. jún. 20. 13:51
 8/12 A kérdező kommentje:
de 25.-én lesz, hogy 4. hónapja szedem, akkor addigra van már annyi védettségem, nem?
2010. jún. 20. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Az sajnos teljesen mindegy, mióta szeded, lehet 5 év, lehet 4 hónap, ha egy szemmel csúszol, vagy kihagyod-kihányod, fennáll a teherbeesés veszélye. Ne haragudj, nem ijesztgetni akarlak ezzel! Nagyon kicsi az esélye, de fennáll. Legközelebb állítsd be a telód emlékeztetőjét, vagy kösd vmihez a szedést.(pl. reggeli közben, vacsi közben.) Ne aggódj!
2010. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most nézem, a Cypromix nem a legalacsonyabb hormontartalmú- (35 mikrogramm ösztrogén)így tényleg nem olyan gázos, mintha egy kisebb dózisú gyógyszerből hagytál volna ki egy szemet. Előző voltam.
2010. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!