Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lassan elfogy a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan elfogy a fogamzásgátló tablettám. Hogy szerezzem be?

Figyelt kérdés
Mivel Budapesten (az állandó lakcímem nem Pes) tanulok hétfőtől péntekig nincs időm elmenni. Arra gondoltam, hogy hétvégén a lakóhelyemen íratok fel gyógyszert az ügyeleten. Felírja a doki vagy esélytelen..?
2014. aug. 28. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál, vagy nőgyógyásznál próbálkozz, az ügyeleten csak esemény utánit lehet kérni.
2014. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem a szerelem, szex kategóriánál.
2014. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan papírod amit a nődokid írt és ami alapján egy pesti orvos felírhatná a tablettát? Pl a sulidnak kell legyen orvosa. Egy próbát megér.
2014. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az állandó lakcímem nem Pest. Ezért a dokik szóba sem állnak velem, azt mondják hogy nem tehetnek semmit csak ha sürgősségi esetről van szó.
2014. aug. 28. 08:28
 5/13 anonim ***** válasza:
De csak van vmi bejelentett tartózkodási lakhelyed. Koli, albérlet... Az én évfolyamtársaim az iskolaorvoshoz jártak.
2014. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel az időd nagyobb részét Pesten töltöd, nem lenne egyszerűbb átkérned magad egy ottani háziorvoshoz? Egyébként is ha valami bajod lesz hét közben, akkor ott tudsz elmenni dokihoz.
2014. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A lakcímedtől függetlenül mehetsz nőgyógyászhoz magánrendelésre, ha viszed a korábbi vizsgálati papírokat lehet felírja, bár lehet ő is elküldene előbb vérvételre. Meg az nem ingyenes. Viszont az egyetemeknek szokott ingyenes orvosi ügyeltük lenni a diákok részére, kérdezősködj ott.
2014. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség már ne is haragudj. Mikor suli miatt felköltöztem Pestre egy félévig nekem se volt itt lakcímem csak 300 km arrébb állandó. Aztán lett ideiglenes, de a vidéki állandó címemmel is tudtam nőgyógyászhoz menni. Fogamzásgátlót is írt fel illetve a rákszűrést is megcsinálta. Annyi dolgom volt, hogy bementem a kerületi sztk-ba (amelyikhez közel lakom) és kértem időpontot. Mivel vidéki címem van és nem akut panasszal mentem, ezért 2 héttel későbbre kaptam. Kerületi valószínűleg hamarabb is kap (a honlapjuk szerint). Tehát nem lehetetlen. Nőgyógyász terén szabad orvosválasztás van. Oda mégy, aki szimpatikus és akinél van időpont.
2014. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs bejelentett. Igen iskolaorvos van, ha beteg vagyok oda megyek, de ő nem hiszem hogy írhatna fel. Felesleges igényelnem, mert ahogy végzek a sulival hazaköltözök. Csak a macera van vele...
2014. aug. 28. 09:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Háziorvos, nőgyógyász, illetve ahol laksz az ottani SZTK nőgyógyászati osztálya is segítségedre lehet. SZTK-ban kéne, hogy fogadjanak, azt nem tudom, csinálnak-e vizsgálatot. Végülis TAJ szám alapján benne vagy a rendszerben.
2014. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!