Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért híznak a nők a hormonáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak a nők a hormonális fogamzásgátlóktól?

Figyelt kérdés
Fórumokon ilyen hozzászólásokba botlom állandóan. Vízvisszatartás, ami 1-2 kilóval jár vagy valóban jöhet fel tömény zsír a hormonoktól?

2014. aug. 26. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert sok ösztrogént tartalmaznak.
2014. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párom Velgyn-t szed már lassan több mint 1 éve. Igazából csak a cicik erősödtek meg egy kicsikét, nemtudom lehet hogy ő ilyen szerencsés típus!. :)
2014. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen igaz, vannak nők akik híznak és vannak akik egyáltalán nem.

Én korábban 6 évig szedtem, egy deka nem jött fel rám, aztán volt 12 év szünetem, szültem 2 gyermeket és most újra közel 1 éve szedek egy másik fajtát és szintén nem híztam semennyit sem......

2014. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve szedek fogamzásgátlót, és nem híztam egy dekát se miatta.

20L

2014. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert valakiknek megzavarja a hormonháztartását, és nem tudja a szervezet másként lereagálni, minthogy némi többlet súlyt vesz fel magára. Szerencsére nem mindenkinél van ez így. Én olyat is hallottam, hogy valaki fogyott tőle.
2014. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előre gondolom nem lehet tudni, hogy hogy lesz?
2014. aug. 26. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 4éve szedem, magas hormontartalmút - nem csak fogamzásgátlás miatt, orvosi felügyelet mellett - de mégse egy deka se. Sőt miután elkezdtem, könnyen ledobtam egy 10-est. Alapvetően figyelek azért arra, hogy mit eszek. Most, hogy nyugodt az életem, kicsit többet ülök feljött 2kg, de nem a tabi miatt, és nem látszik, sőt nőiesített.

De előre nem lehet tudni, én is most váltok egy kicsit alacsonyabbra, ami tényleg csak fogamzásgátlás miatt lesz, kíváncsi leszek. Mozogni sose árt mellette.

2014. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mozgás megvan. Csak azért félek, hogy minden erőfeszítésemtől függetlenül felszednék plusz kilókat.
2014. aug. 28. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!