Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Nagyon meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Nagyon meg vagyok ilyedve

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk a abrátommal először óvszerrel amibe beleélvezett. Megtörölte aztán magát, de nem mosta le. Rá vagy 2 órával újra egymásnal eszünk csak sajnos elfelejtettük hogy nem mosta le.30mpig volt max bent, nem élvezett el és előváladék se volt. A napokba kell megjönnie majd és ma véres szerű folyásom van. Csak félek mert olvastam h beágyazádóskor is van iylesmi.
2010. jan. 17. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az nem garancia a fogamzásgátlásra, ha megmossa magát. Óvszert kell használni minden egyes szeretkezésnél, vagy gyógyszert szedni. Menj nagyon gyorsan nőgyógyászhoz, remélem nem így lesz, de szerintem nagy esély van rá, hogy terhes lettél.
2010. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a gáz, h betette utána..nem is a mosakodással van a nagyobb gond, hanem ,hogy miután elmegy a pasi elsőre, aztán van még egy menet akkora másodiknál sokkal nagyobb a valószínűsége,h előzöleg visszamaradt egy kis cuccos bent, és az az izgalom hatására távozik...persze ebből ő mit sem érez...! Jó babázást!!!
2010. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megjött ma délután szerencsére, szal nincsen semmi baj. A történtek után most felnyílt a szemem és többé nem csinálok hülyeséget. Köszi mindnekinek aki értelmes választ adott.
2010. jan. 17. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!