Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Nagyon meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Nagyon meg vagyok ilyedve

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk a abrátommal először óvszerrel amibe beleélvezett. Megtörölte aztán magát, de nem mosta le. Rá vagy 2 órával újra egymásnal eszünk csak sajnos elfelejtettük hogy nem mosta le.30mpig volt max bent, nem élvezett el és előváladék se volt. A napokba kell megjönnie majd és ma véres szerű folyásom van. Csak félek mert olvastam h beágyazádóskor is van iylesmi.
2010. jan. 17. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.
2010. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
egymásnál ettetek? attól nem lehetsz terhes
2010. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egymásnak estünk. bocs csak nagyon ideges vagyok
2010. jan. 17. 11:22
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

hát holnap első dolgod legyen a nőgyógyász h írjon fel neked esemény utánit.aztán ne legyetek hülyék többet

hány évesek vagytok?

2010. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy nem mosta le (annyi idő alatt rászáradt már), hanem hogy óvszer nélkül tette be. Az már majdnem mindegy hogy 30 mp vagy fél óra... Az hogy előváladék volt-e, nem mindig érezhető, főleg ha még annyira nem ismeri a testét.

Amúgy nem iLYedezzél, hanem iJedezzél, de inkább gondolkodj előtte...

2010. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az lesz az eslő dolgom az biztos... amugy 17
2010. jan. 17. 11:34
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Inkább ma menj be ügyeletre.
2010. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Istenem hogy mindig halálra ijesztitek az embereket. Persze van esélye hogy terhes, 0,00001%, de nemkéne mindenkinek 72órást ajánlgatni, nagyon tönkreteszi a hormonháztartást. Ha volt olyan hülye, hogy gumi nélkül d*gott, akkor szépen nevelje föl a gyereket is. Én is rengetegszer féltem akár másfél hónapokat is, a stressz miatt sokat késett. Persze nem biztos hogy mindenkinél így van, de talán nem kéne minden apróságért 3napost bevenni, az ugyanis nem egy védekezési módszer. Használjatok gumit, tablettát, vagy amit akartok, de ne legyen az, hogy oké, most kétperet guminélkül aztán jöhet a 72órás, nembaj, hogy még fejlődésben vagy és kitudja milyen hatásai lesznek..
2010. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az utolsót, annyira de ANNYIRA kicsit az esélye a teherbe esésnek, hogy nem éri meg érte bevenni egy lórúgáshoz mérten is durva 72 órás tablettát. Ez nem cukorka b@szod....


A tüneteket meg azért produkálod, mert be vagy stresszelve és az agyad csinálja. Le merném fogadni, hogy csak olyan tüneteket produkálsz, amikről TUDTAD, hogy a terhesség jelei, amikről nem, azokat nem, vagy csak azután, hogy most szépen elolvadtad.

2010. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen felesleges ezért 72 órásat bevenned! Elég lesz akkor ha pl kiszakad a gumi és benned megy el!
2010. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!