Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "Végig kell próbálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Végig kell próbálni az összes fogamzásgátlót? "

Figyelt kérdés

Sajnos szörösödéssel,és aknés bőrrel küzdök a magasabb tesztoszteron szintem miatt.Először Dienille-t kezdtem el szedni,fogamzásgátlás céljából is,de nagyon rosszul voltam tőle,folyton gombám volt,hangulatingadozásaim voltak.Abba hagytam egy időre,majd Jangee-t kezdtem el szedni.Ez már jobb volt,azonban a szőrösödésre nem vált be.Most kb. 1 hónapja újra Dienille-t írt fel az orvosom,de megint előjött a gomba,és a rossz kedv.

Melyik fogamzásgátló oldaná meg a problémámat mellékhatások nélkül?Végig kell próbálnom mindet?

Minerváról,Yasminelle-ről hallottam eddig.Tapasztalatok?


2014. aug. 28. 22:18
 1/3 viktorvarga ***** válasza:
szőr,gomba..stb. megér ez annyit?
2014. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megoldani egyik sem fogja, de a tüneteket el lehet fedni antiandrogén hatású tablettákkal, pl. Diane 35/Minerva/Cypromix, de a probléma gyökerét ezek sem fogják megszüntetni, addig fog javulni a helyzet, amíg szeded, ezeknek a szedését max. fél évig ajánlják.
2014. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először a hormonjaidat kellene helyretenni és nem fogamzásgátlóval :) ennyit tudok mondani...aki szőrösödik és aknés,annak nem szabadna még a peteérését is beszabályozni...


nagyvérkép,inzulin és cukormérés,prolaktin stb-re menj el.

2014. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!