Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bármikor elkezdhetem szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármikor elkezdhetem szedni a Belara fog. Gátlót?

Figyelt kérdés
az orvosom írt fel belara fogamzásgátlót..amit nem kezdtem el időbe szedni..(A menzim nem rendszeres..tehát nincs meg midnen hónapban)és ezért írták fel..Későn váltottuk ki..vagyis az orvos az 5. napon ajánlotta h szedjem..nem kezdtem el szedni..ha most elkezdeném szedni..megjönne?
2010. jan. 13. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
1-5. napig kezdheted szedni, nem tudom ebben mi nem világos.
2010. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sztem Nem értetted a kérdésem..:D

Én arra vagyok kiváncsi ha most úgy elkezdeném szedni h nincs meg pár napon belül meg-e jönne..na mind1

2010. jan. 14. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedek, nekem az orvos azt mondta, hogy várjam meg még megjön, addig ne kezdjem el.
2010. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!