Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem barátcserje kapszulát,...

Vettem barátcserje kapszulát, azt bármikor elkezdhetem szedni, és mennyit szedjek? Az hasonló mint az utrogestán?

Figyelt kérdés
Harmadik inszemináció után utrogestánt szedek, hétfőn lenne a tesztelés ideje, de már most vannak mensi elötti tüneteim haspuffadás sajnos, de még remélünk!
2010. nov. 18. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A mensis tünetek éppen hogy jót jelentenek!

Nem hasonló a barátcserje, mint az utrogestan, mert az utro az gyógyszer, progeszteron (sárgatest hormon), ami a megtapadást segíti.

A barátcserje pedig egy gyógynövény alapú kapszula, ami a női ciklus beállítására való.

2010. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp szedd az utrot addig, amíg nem tesztelsz. Addig nehogy leállj vele, amíg nem biztos, hogy nem sikerült. A hirtelen hormoncsökkenés árthat, ha sikerült a terhesség.
2010. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
barátcserjét a teszt előtt ne szedd. én napi 1-et szedtem, és segített. baba ugyan nem lett, de a ciklusom "paraméterei" javultak és én is jobban éreztem magam. (én jövő hét végén tesztelhetek, én is inszem után vagyok :))
2010. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!