Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam hogy a cickafarkfű...

Olvastam hogy a cickafarkfű tea helyreteszi a menzeszt, ez igaz? Hogyan kell inni? Bármikor elkezdhetem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy babát szeretnék, azért érdekelne!
2009. aug. 4. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokaknak használ, érdemes kipróbálni!

A ciklusod 1. napjától idd a középidődig, ez 28 napos ciklus esetén a 14. npod és utána a mensiig palástfűtea!

2009. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem csak erre jó, hanem arra is ha esetleg nőgyógyászati gyulladásod, vagy görcseid lennének. Tényleg jó, én is azt iszom missed ab. után, mert még mindig szúró fájások vannak. 3 hónapig én is ezen élek, mert akkor újra megpróbáljuk.

Sok sikert!

2009. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajna nekem nagyon össze vissza van meg, és már egy ideje csak norcoluttal. Azért is gondoltam a cickafarkfű teára. Lehet csak azt inni?
2009. aug. 6. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim a ciklusom beállítására azt javasolta, hogy E-vitamint szedjek (200 mg-osat napi 1-et), és bevállt. Így elkerültem, hogy gyógyszert szedjek. Egy éve nekem is olyan volt a ciklusom, hogy két hónapig nem volt meg, aztán ha megjött, akkor két hétig tartott, de az E vitamin teljesen beállította.

2. válaszoló voltam

2009. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az e-vitamint recept nélkül lehet patikában kapni?Kb mennyi az ára? Lehet e vitamint és cickafarkfüvet egyszerre?
2009. aug. 7. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igen lehet recept nélkül, már nem emlékszem pontosan mennyi volt a 100 db-os vagy 2000 ft talán... Lehet egyszerre a teával szedni, hiszen ez nem gyógyszer csak vitamin, de pont jó arra, hogy rendbeszedje a prolaktint. :)
2009. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2009. aug. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!