Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bármikor elkezdhetem szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármikor elkezdhetem szedni a fogamzásgátlót? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szombaton kellett volna elkezdenem ismét szedni a fogamzásgátlót,de úgy gondoltam abba hagyom.Viszont most meggondoltam magam.Elkezdhetem ma szedni rendesen, vagy úgy mintha "elfelejtettem" volna bevenni 5napig? És akkor már öttel kevesebbet veszek be ebből a levélből.

Vagy meg kell várnom amíg újra vérzésem lesz,és annak az első napján?

Értelmes válaszokat várok!


2010. máj. 12. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a hónapot várd ki gyógyszer nélkül. a következő menzeszednél meg szedd, ahoyg a doki anno rendelte, a játékszabály ugyanaz, mint volt.
2010. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezd újra mostmár, 5 azért nem kevés..:S ha 1-2 lenne akkor talán..de ezek után 1-2 hónap szünet nem ártana, mert lehet felbolygatod ezzel a testedet, ha réted h mire célzok.(Dokitól is hallottam már ezt)
2010. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm!
2010. máj. 12. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már ne kezd el szedni. Sőt, most már, hogy kihagyod ezt a hónapot, jobb lenne többet várni, mert így ha köv mensikor megint elkezdesz adsz egy jó nagy pofont a szervezetednek. Szóval most már érdemes lenne a "pihenőidőt" kivárni.
2010. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!