Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg jött múlthéten kedden és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg jött múlthéten kedden és tegnap még egy picit meg volt de le feküdtem a barátommal Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 08:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De félek elmenni :(
2014. júl. 22. 10:59
 12/13 anonim válasza:
Nem sok esély van rá, szerintem nem létezik nő akinek a ciklusa 8. napjában már peteérése lenne. A spermák 3 napig életképesek, tehát a ciklusod 11. napjáig még ott fognak viháncolni, de 11. napon se nagyon van még peteérés. Ha 28 napos az átlag ciklusod, akkor szerintem alig van rá esély hogy terhes legyél, ha meg mégtöbb, akkor még annyi se.
2014. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem akarsz terhes lenni akkor vegyél be egyszerr e úgy négy öt fogamzásgátló tablettát az szex után is megakadájozza a fogamzást.
2014. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!