Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakítottunk a múlthéten veszekedések miatt?

Figyelt kérdés
azóta is csak vitáztunk és mondta h nem tudja hogy akarja e ezt a kapcsolatot, majd elhatároztam hogy véget vetek ennek és nem is írtam neki. Rá 3 napra írt nekem h miért nem írok neki meg hogy mi a bajom, majd később mondta h azt akarja h együtt ünnepeljük a szülinapomat is és a szilvesztert is. Kérdeztem tőle hogy nem is akarsz velem találkozni meg nem tudod eldönteni, hogy mit szeretnél. Erre ő azt mondta h számít rám h szilvesztert is és a szülinapomat is együtt ünnepeljük hogy jó legyen. Nem értem most mit akar :S segítsetek légyszíves!
2013. dec. 4. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze
2013. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:
szeretne veled lenni csak túl nagy barom ahhoz hogy bocsánatot kérjen...de lehet hogy másnap megint meggondolja magát bunkó lesz és veszekedni fogtok.
2013. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most elég bunkón beszéltem vele és éreztettem h nemcsak ő lehet fölényben, nekem is volt rá okom és mikor már rájött hogy nem viccelek és tényleg érezte azt hogy milyen az amikor velem beszél így akkor már teljesen megváltozott a stílusa és mindent meg akart magyarázni. most nem fogunk találkozni egy ideig, kíváncsi leszek, hogy hogyan alakul
2013. dec. 5. 00:17
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
játszmák játszmák játszmák játszmák.....
2013. dec. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha elég érettek lennétek ahhoz, hogy párkapcsolatotok legyen, akkor tudnátok, hogy a veszekedéseket ki lehet kerülni, meg lehet beszélni mindent kulturáltan, csak mindkettőtöknek úgy kell hozzáállni. Nem az a megoldás, hogy elkezdünk veszekedni és inkább szakítunk, minthogy megoldjuk a konfliktusokat. Kommunikáció, édesem, ez a párkapcsolat alapja.
2013. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

utolsó!

ott a szó!

2013. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!