Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Igen megint egy ilyen kérdés.. szóval több mint egy hete szedek fogamzásgátlót, mindig bevettem, kb ugyanabban az időpontban. Mistralt szedek. Először a menstruációm 4. napján vettem be. Ma védekezés nélkül szeretkeztünk a párommal. Teherbe eshettem..?

2014. júl. 18. 15:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Plusz, valahol azt olvastam hogy a soványság is csökkentheti az esélyt. Én BMI szerint 16-17 között állok.. Ezek valamivel csökkenthetik az esélyeimet, nem..? :/
2014. júl. 19. 00:10
 22/28 A kérdező kommentje:
És az előző ciklusom 30 napos volt egyébként. Valahol kiszámítottam és elvileg még nincs peteérésem. Így mennyi az esélye?
2014. júl. 19. 05:11
 23/28 A kérdező kommentje:
És általában rendszertelen, egyébként (a ciklusom) van hogy három hetenként jön meg, van hogy egy hónaponként... befolyásol ez valamit?
2014. júl. 19. 05:21
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezek valóban csökkenthetik az esélyt, de nem csökkentik feltétlenül. Az, hogy rendszertelen a ciklusod, az azt jelenti, hogy nem tudod pontosan kiszámolni a peteérés napját.
2014. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

hányadik szemnél tartasz? és ez volt az első levél?

de külömben is azt írtad,hogy több mind egy hete szeded, ez azt jelenti,hogy kb a 8.szemnél vagy, így ha ez az első levél,még kockázatos volt védekezés nélkül szeretkezni, viszont ha már ez a sokadik levél nincs gond. amúgy gyógyszertárban kapsz tesztet-

2014. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
11. szem és igen az első levél..:(
2014. júl. 19. 14:27
 27/28 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz terhes.

Hogy lehetsz olyan értelmiségi, hogy nem bírod felfogni ami a Bt-n áll???

Az első hónapban nem nyújt védelmet.

2014. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 bubu980 válasza:
Nekem is tudnàtok segíteni? 72órás tabit szedtem be a "baleset" utáni 3.napon... Akkorra jutottam csak hozzá. Lehet baj hogy igy az utolsó napban szedtem be? Kérlek segítsetek! Fontos
2015. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!