Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedtem egy jó ideig de aztán abbahagytam mert eléggé stresszes volt. Párszor elfelejtettem bevenni a bogyót persze védekeztünk óvszerrel de nemigazán tudom hogy ezt hogy szakszerű mennyi ideig kell gumival védekezni utána és kicsit félek attól hogy nem mindig voltunk elég körültekintőek az ügyben. Menstruációm az van rendszeresen, tesztet is csináltattam ami negatív lett, viszont egy kis súlyfelesleget fölszedtem ráadásul mindet az alhasamra és kicsit úgy nézek ki mintha terhes lennék. Az lenne a kérdésem hogy mindezek ellenére lehetek terhes?
2014. júl. 18. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz...

Nézesd meg, mond el a problémád, és lehet az is megoldás ha másfajta gyógyszert ír fel...nem mindenkinek jó ugyan az. Kérj másikat amitől nem leszel ennyire feszült.

2014. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hízol és kész. Remélem csak a hízáspánik miatt dobta ki ezt a gép. Magad írtad, hogy van menszeszed. Tehát gondolom én, hogy tudod, hogy az miért van. Mással is előfordul az indokolatlan meggondolatlanság.
2014. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű a terhesség ez esetben. Főleg hogy a gumi is 99,9%-os, a gyógyszer is magas fokon megbízható, a teszt is negatív. Én azt mondom, csak felszaladt pár plusz kiló és ennyi.
2014. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!