Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Igen megint egy ilyen kérdés.. szóval több mint egy hete szedek fogamzásgátlót, mindig bevettem, kb ugyanabban az időpontban. Mistralt szedek. Először a menstruációm 4. napján vettem be. Ma védekezés nélkül szeretkeztünk a párommal. Teherbe eshettem..?

2014. júl. 18. 15:45
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Figyelj..lehetsz terhes,dekevés a valószínűsége..

-Még ha minden nélkűl bekaptadvolna a legyet,akkor sem biztos,hogy gyereked lesz

-Lehet beléd se élvezett

-Ha szedtél fogamzásgátlót,akkor meg végképp kevés esély van rá..Minent összevetve nem sok esély van rá..Szerintem megnygodhatsz..Haverom a csajával mindig óvszer meg minden nélkűl csinálják,MÉG nem történt semmi..Szóval nagyon szerencsétlennek kell hogy lény ha ezek a tények után teherbe esel.::D

2014. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Belém élvezett..
2014. júl. 18. 20:43
 13/28 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a nyugtatást.. :)
2014. júl. 18. 20:44
 14/28 anonim ***** válasza:

"-Ha szedtél fogamzásgátlót,akkor meg végképp kevés esély van rá.."


Ilyet ne mondj! Nem véletlenül kell a ciklus első napján elkezdeni a tabit... ha még a másodikon kezdi el, akkor egy hét kiegészítő védekezés után OK...


De így, hogy a negyediken... akkor gyakorlatilag már beindult az a hormonális folyamat, ami kiváltja a peteérést...


Nem tudjuk, pontosan a ciklusa hányadik napján voltak együtt, és milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusai. Előfordulhat, hogy a tabi még éppen le tudta állítani a peteérési folyamatot, akkor mázli...


De ha nem, akkor esélyes, hogy pont ovulációkor voltak együtt, akkor viszont 30% az esély a teherbeesésre...


Ezek az időpontok nem igazán megnyugtatóak, nagyon határeset... vagy-vagy... bármi előfordulhat.


Igazi orosz rulett!

2014. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Olyat is láttam valahol hogyha a 2-4. napon akkor egy hét kell utána.. de tényleg nem tudom. Mostmár csak reménykedni tudok..
2014. júl. 18. 21:01
 16/28 anonim ***** válasza:

Elolvastam egy-két tájékoztatót, mivel a Mistralnál ez nem szerepel.

Van, ahol ezt írják, amit te is mondasz, van ahol pedig azt, hogy ebben az esetben a védettség a következő ciklustól áll fenn. Gyanítom, az összetevők arányától függ..


Továbbra is csak azt tudom javasolni, kérdezd meg a nőgyógyászodat! Ez csak egy telefon...

2014. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom konkrétan azt mondta hogy az első hónap után nem kell védekezni, de ő azt mondta hogy az 5. napon vegyem be... viszont, még ha nem is véd még akkor is 'csak' 30% az esély a terhességre?
2014. júl. 18. 21:36
 18/28 anonim ***** válasza:

Igen! Ha mindkét fél egészséges, és a lehető legoptimálisabb időpontban történt meg az aktus, akkor is "csak" 30% esély van a terhességre.


Bár én 30%-ot nem neveznék úgy, hogy "csak"...

2014. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe. :) Hát, remélem nem lesz semmi gond. El sem tudom képzelni mit csinálnék, ha mégis.. Kb ott lenne vége az életemnek.. na de mindegy. remélem a legjobbakat.
2014. júl. 18. 21:53
 20/28 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom dohányzik. Ez csökkentheti az esélyt, igaz..?
2014. júl. 19. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!