Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A termékeny napjaimon megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A termékeny napjaimon megszakításos módszerrel védekeztünk. Van esély hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Volt olyan köztetek akinek így jött össze?"


Nekem még telibeélvezéssel sem... :S


De van olyan kolléganőm, aki így lett terhes...

2014. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés. Tehát védekezés nélkül járt benned egy hímvessző, azaz lehetsz terhes.
2014. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, a kérdésed szempontjából egy cipőben járunk:) Végignyálaztam rengeteg korábbi kérdést itta gyakorin a megszakításról, és volt olyan is, akinek 1 percig sem volt bent a párja gumi nélkül, és terhes lett, illetve ezt a kérdést én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Az első válaszolónak is így sikerült. Mi is a termékeny napjaimon voltunk együtt 13 napja, és most abban reménykedem, hogy a tüneteket nem csak beképzelem, illetve, hogy beágyazódás és nem egy késői ovu miatt vannak:) De sajnos a megszakításnál jóval kisebb az esély. Én most tűkön ülve várom, hogy mégis abba a kicsi %-ba belestünk-e:)


Te mikorra nem várod?

2014. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én 16-ra várom. Most olyan gondom van hogy röntgenre kell mennem holnap, ami nem igazán halasztható, és félek hogy mi van ha esetleg terhes vagyok. Gyógyszert is szedek már 1 hete :-(
2014. júl. 7. 23:01
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés. Kérdésedre válaszolva, én így lettem terhes 20 évesen.
2014. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Elárulhatnád hogy csak paráztál, vagy már lassan szülsz?
2014. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!