Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszerrel mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Párommal így szeretkeztünk, nem bennem ment el, teljesen időbe kiszedte. Lehet így baj?

2014. febr. 3. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
baj akkor is lehet, ha tablettát szedsz.. de amúgy nem így alakul ki a terhességek zöme, hanem ha benned megy el.
2014. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Képzeld igen... fel nem foghatom, hogy hogy lehetnek az emberek ennyire felelőtlenek.


[link]

2014. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "időben kiszedte", ugyanis nem csak attól lehetsz terhes, ha elélvez benned. Nyilván kicsi esélye van annak, hogy az előváladéktól teherbe ess, de nem lehet kizárni. Ha nemrég történt, még elmehetsz esemény utáni tablettáért. Az aktust követően leghamarabb két hét múlva adhat releváns eredményt a terhességi teszt.
2014. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

50-60% statisztikailag, de függ attól is, hogy te mennyire vagy pregnáns, meg neki mennyire fürgék a fiúk.

Ha együtt nem vagytok annyira szaporák akkor lehet kevesebb is a szám. Persze a védekezések közül még mindig ebben van a legnagyobb kockázat. Bár több csajommal is megszakítással csináltam és nem lett "baj".

2014. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pontosan 50% vagy... vagy...
2014. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagy.
2014. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon 100%
2014. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudom, h tüszőrepedéskor kb 30%
2014. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
peteéréskor, beleélvezéssel 20%... nem azt mondom, h ez egy tutimódszer, de azért nem így alakul ki a terhesség. :D
2014. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mi a barátommal 2,5 évig így csináltuk és bevállt most gyógyszert szedek de ha valamiért szünet van akkor is így csináljuk. Szerintem ha jól csinálja nem kell parázni én se azért váltottam fogamzásgátlóra mert nem vállt be.
2014. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!