Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokadik: terhes lehetek? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik: terhes lehetek? Van esély még igy is rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom hogy a megszakításos védekezés egyenlő a nullával, tudom hogy mekkora barom voltam, úgy hogy ezt hagyjuk. A kérdésem az lenne hogy menstruáció előtt voltam kb 6-7nappal de NEM belémélvezett.

Késik de feszül a cicim, kissé görcsölök, hisztis vagyok és kijöttek a pattanások. Speciális eset hogy amikor menstruálok előtte megy a hasam, ez is meg volt. De még nem jött meg. Ez meg már az idegeskedés miatt van nem? Ha meg vannak a jelek akkor már kizárt a terhesség?

18lány



2013. dec. 11. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem kizárt,a terhesség alatt is előfordulhat menstruáció,viszont arra is van esély

amúgy az idegesség:az egyik barátnőm annyira parázott hogy laza 2hómnapig minden tünet előjött rajta ami a terhességre utal,alig akarta elhinni hogy nem terhes

2013. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:

sokadik:

várj még pár napot és ha nem jön meg: kezdhetsz parázni.

de igen, késhet az idegtől is

és ha tesztet akarsz csinálni, várd meg a második hét végét az együttléttől számítva

2013. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszeljél, inkább vegyél tesztet! De nem hiszem, hogy ilyen időzítéssel baba lesz.
2013. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*hónapig
2013. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából úgy fogom fel hogy más éveken át igy "védekezik" nekem egyszer volt ilyen bűnöm...csak nem lehetek ennyire szerencsétlen hogy kib*szon velem a sors :S
2013. dec. 11. 19:32
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha a jelek megvannak, jó úton jársz. Nekem volt hogy az idegeskedés miatt 8 napot késett. Minden bajom volt, a végén vettem egy tesztet, és nem érdekelt hogy megjött, úgyis megcsináltam. ( mert van az embereknek egy bizonyos százaléka, aki akkor is menstruál az első 1-2 hónapban, ha terhes...) én biztos akartam lenni abban hogy nem. :) Szerintem ne idegeskedj, biztos csak késik, vagy figyeld a folyásokat... a színből következtethetsz, hogy hol tartasz.. bár szerintem ezt már észrevetted a ciklusok során... :)
2013. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
az első mondatodat olvasd el újra, és gondolkozz, miért gondollak most a felelőtlenen kívül még hülyének is.
2013. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

most jelenleg fehérkés, sárgás

hasonló mint peteéréskor ez nem tudom mit jelent

2013. dec. 11. 19:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt megjön, általában az utolsó napokban nagyobb mennyiségű a fehér, majd ezt követi a sárgás, majd sötétebb enyhén barnás, esetleg darabos, és úgy jön aminek jönnie kell... ezek mennyisége, és a ciklikusság időtartama mindenkinél változó. Ha megfigyeled, már erről ki tudod következtetni hogy kb mennyi idő mire megjön ( általában a sötétsárga ill a barnás után max 1 nap)... :)) 6-os voltam.
2013. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. dec. 11. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!