Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tönkre teszi a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre teszi a fogamzásgátló a szervezetet?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok ehhez hasonló kérdés van már,és felvan sorolva pár hátránza,de konkrétabb választ szeretnék.17éves vagyok,másfél éve van barátom és szeretnék tabikat szedni hogy óvszer nélkül csináljuk.Anyum viszont azt fújja hogy ez tönkre teszi a szervezetem,soha nem áll majd vissza,stb.Mi a véleménzetek?Én nagyon szeretném...:(
2010. jan. 3. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, van akinek tönkre teszi, soha nem lehet gyermeke, szétcseszi a hormonrendszerét, tönkreteszi a máját. Van, akinél viszont semmi panasz nem jelentkezik, tehát embere válogatja. Esély van rá, hogy tönkre tesz. Nem is olyan ritka, csak nem reklámozzák. Én nem szedem, az más kérdés, hogy ha akarnám sem szedhetném.
2010. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
úristen, bocs de ezen muszály vagyok nevetni amit a második kommentelő írt hogy még zárójelbe teszi azt hogy gyerek xD xD xD 14 éves xD és ő zárójelbe teszi xD már ne is haragudj, de igen annak számítasz. vagy már 14 évesen felnőtt nagycsaj vagy?? xD jézusom,nah az ilyeneken muszály vagyok röhögni. 18 évesen már írhatod azt hogy "gyerek" nem 14. 14 évesen kockázatos tabit felíratni, de neked 17 évesen nyugodtan lehet. alacsony hormontartalmúak, nem károsak, ráadásul előtte meg is vizsgál a doki hogy neked melyik lenne a jó. én ajánlom hogy menj el még vér vizsgálatra is, akkor tutira jót fog neked felírni. én is így mentem el, és semmi bajom sincs. ha meg jelentkeznek tünetek, pl fáj a fejed stb akkor menj el újra, és felírnak egy másikat.
2010. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jaj bocsi elírtan, a 3. nem a 2. kommentelő
2010. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

OK, tudom, hogy nem ide kéne írni, de. Hogyan vajlik egy fogamzásgátló-felíratás? Mit csinál a doki, stb. És ha kb. 1 éve voltam vérvételen, és állítólag amire csak tudtak megvizsgáltak az jó a dokinak?

Utolsó: akiről beszélsz, 20 éves, és 14 évesen kezdte szedni.

2010. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!