Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót akarok felíratn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót akarok felíratni, de hogy is van akkor ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
El szeretnék menni orvoshoz gyógyszert felíratni, de úgy hallottam, hogy menstruáció előtt kell elmenni, mert akkor az első napjától kezdve szedhetem. De ha menzesz után megyek el akkor is elkezdhetem szedni azonnal? Vagy meg kell várnom vele a következőnek az első napját? És ha szedem akkor kb mennyi idő múlva leszek védve? Jahh és még valami...körülbelül mennyibe kerülnek a gyógyszerek?
2010. jan. 3. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bármikor mész dokihoz, a mensi első vagy 5. napjától kell elkezdeni ugy tudom

egy levél bevétele után vagy védett maximálisan és kb 4-5-6-7 ezer ft-ba kerülnek

2010. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a 3 havi adag kerül annyiba bocsi

19L

2010. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bármikor elmehetsz az orvoshoz, tökmindegy h mikor jön meg. a tablettát meg akkor kezded el szedni, amikor az orvos mondja, a menzesz első vagy 5. napján.

védett pedig ha első naptól szeded akkor 2 hét után leszel, ha az 5.-től akkor egy hónap után.

az ára pedig nagyon változó, 3 havi adag 3-4-5-6-7-8 ezer között mozog.

2010. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előttem mindent leirtak..amugy el lehet kezdeni a mensi 2. 3. 4. 5. napján is az enyémet pl,azt irja a tájékoztato. Ja és a régebbiek olcsóbbak (tri regol,diane 35) de ezeknek magasabb a hormontartalmuk is.Az enyém 6600 ft szokot lenni 3 honapra
2010. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindig egy menstruáció előtt vagy hacsak éppen nem menstruálsz... a vérzés 1-5. napján lehet elkezdeni, csak úgy a ciklus közepén nem. 1 hónap után véd teljes biztonsággal, egy havi adag 1500-3000 ftig terjed, annak megfelelően hogy magas vagy alacsony hormontartalmú, a drágább a jobb mert kevesebb benne a hormon, ez gondolom egyértelmű.
2010. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igen az első 5 nap bármelyikén ellehet kezdeni,az orvosok az 5. napot szokták általában mondani mert így jkevesebb esély van az első három hónapban kialakuló köztivérzésre.A köztivérzés nem gond egyébként még ilyenkor csak azt jelzi,hogy még nem szokott a gyógyszerhez a szervezeted.
2010. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!! :) És az orvostól nem lehet kérni, hogy egy konkrét gyógyszert írjon fel? Úgy értem, hogy én kérném tőle, hogy azt írja fel, mert arról ismerőstől hallottam, hogy jó...(egyébként ez kerül olyan 6000 Ft-ba)
2010. jan. 3. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Szija

Tőlem pl megkérdezte hogy szeretnék e valamit amiről halottam e már vagy rábízom. De inkább rábíztam hogy milyet ir fel. Igaz igy egy 8.000 ftos gyogyszert kaptam de tudom h ez legalább biztos megfelelő. És tényleg semmi gond nincs vele

2010. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!