Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, melyik fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik fogamzásgátlót lenne érdemes kipróbálnom?

Figyelt kérdés

Bármit szedek, nagyon rosszul reagálok rá, depresszív/agresszív vagyok, semmi libidóm és ez így nagyon rossz, de állítólag mindenkinek van olyan, ami mellett nem jelentkezik semmilyen mellékhatás.

Van valaki, aki hasonlóan rosszul reagált egy csomó gyógyszerre de aztán talált egyet, ami meg jó? Tudom, hogy az egyéntől függ,de ha valakinek hasonló tapasztalatai vannak , ossza meg légyszi :)



2014. jún. 6. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Yadine
2014. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem. van régi generációs meg új generációs, amiben másfajta a progeszteronszármazék, ennek utána tudsz nézni neten. aztán van minipill, amiben csak ösztrogén van, de ez úgy tudom, kisebb hatásfokú. talán a mennyiségekben is van minimális eltérés. és még egy variáció: egyfázisú (minden tabi ugyanaz) vagy többfázisú (változó hormonmennyiség). ezen kívül nincs választási lehetőséged.

dokinak írd fel egy papírra az összeset, amit eddig szedtél és ami bajod van tőle szerinted, ennél többet nem tehetsz.

én amúgy már nem szedek. nincs olyan nagy különbség, ez a "személyre szabott" csak kamu reklámszöveg.

2014. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát nem személyre szabott, nem azt mondom, de pl van olyan egyfázisú, ami nekem tönkretette az életemet, a barátnőmnek meg semmi baja...ez alatt csak ezt értik..mindenkire máshogy hat.

egyébként a többfázisú is ugyan olyan nálam..köszi,amúgy hasznos a válasz, de én valaki olyat keresek, aki megélte ugyanazt, amit én, aztán megtalálta a megoldást..hátha az nekem is jó

2014. jún. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!