Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szakítottunk a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottunk a barátommal, érdemes-e tovább szednem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Szedtem régebben 1 évig, aztán volt kb. fél éves szünetem, most újra elkezdtem, ez a 6. levél, amit most szedek.

Sajnos úgy alakult, hogy elválnak útjaink, de tanácstalan vagyok, hogy kiváltsam-e az újabb 3 havi adagot? Nem tudom, hogy lesz-e új kapcsolatom az elkövetkezendő pár hónapban, a szervezetemet pedig nem szeretném terhelni, hogy egyszer szedem, egyszer meg nem a gyógyszert,tudom lenne a jó megoldás. Szerintetek?


2014. máj. 9. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 17 éves vagyok, ha ez számít esetleg valamit a kérdésemmel kapcsolatosan.
2014. máj. 9. 15:26
 2/8 anonim ***** válasza:
ha lesz is, gondolom egy idegennel nem akarsz mindjárt gumi nélkül szexelni..
2014. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi helyetted nem tudjuk eldönteni... Te ismered a legjobban magad, h tudd, h a közeljövőben akarsz-e kapcsolatot vagy nem!
2014. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg tök mind1, h most szeded-e tovább, mert így is eléggé megterhelted a szervezetedet azzal, h kb 15 évesen elkezdted szedni mikor még fejlődésben voltál... :)
2014. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De csak azért kérdezem, hogy nem lenne-e bajom belőle, ha most abbahagynám és pár hónap múlva esetleg megint szedném?

Nem volt ez egy kicsit kevés idő, hogy megszokja a szervezetem, aztán megint nem szedem?

2014. máj. 9. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
ne szedd tovább! a szerveztetnek megkönnyebbülés lesz picit!!
2014. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen lehet bajod, ugyanis ha abbahagyod, legalább 6 hónapig nem szedheted!!!! nekem ezt az orvos mondta, én is ezt csinaltam, amit te, hogy kicsit szedtem kicsit nem, aztán jól összeszidott!
2014. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Baromság, hogy nem lehet rövidebb szünetet tartani. Ha minden rendben, helyreáll a ciklusod a szünetben, nyugodtan lehet pár hónap után folytatni.

Gondolom amúgy sem rögtön tabival indítasz egy tök friss kapcsolatban...

Én nem szedném a helyedben.

2014. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!