Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lesz baj, ugye? Info lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz baj, ugye? Info lent.

Figyelt kérdés

A barátommal szeretkeztünk, és kiszakadt az óvszer. Mindig szoktuk szex közben ellenőrizni a gumit, most is így történt. Kb. 4-5 másodperc telt el a gumi kiszakadása és az észrevétele között. Nem élvezett belém.

Tegnap kellett volna megjönnie, de még a jelét sem érzem, hogy meg kéne jönnie. Ugye csak szimpla késésről van szó?

Köszönöm mindenkinek.


2010. jan. 1. 14:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, nem neked szólt, hanem az előző válaszolónak. te tudom, h tudod. :))
2010. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 1. 16:48
 23/34 anonim ***** válasza:
Na majd írd meg hogy mi lett!!!! SZURKOLOK! ÉS NE IDEGESKEDJ EZ A LEGFONTOSABB. mert nekem is ettől késett a mensim h idegeskedtem
2010. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy:) Hát még mindig nem jött meg.

Beszéltem a legjobb barátnőmmel erről, szerinte nem lesz gáz, most viszonylag megnyugodtam. Egyébként ebben a hónapban lázas beteg is voltam, ezzel nem függ össze, hogy késik? De már máskor is késett ennyit, szóval még nem rendszeres a menzeszem.

2010. jan. 2. 11:09
 25/34 A kérdező kommentje:

Ja, és ha ez számít, a makknál, de oldalt volt a szakadás a gumin.

Már nem izgulok annyira,de még sosem vártam ennyire, hogy megjöjjön...:-)

2010. jan. 2. 12:29
 26/34 anonim ***** válasza:
késhet a betegségedtől is. de ha a barátnőd azt mondja, h szerinte nem v. az, az még nem biztos. de majd fogom a csipiszt. ne izgulj.
2010. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hát tudod nyugtatás az nyugtatás :) Köszönöm neked is :)
2010. jan. 2. 14:01
 28/34 anonim ***** válasza:
Szurkolok hogy megjöjjön
2010. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy :) Eddig viszont semmi...De mivel elég feszült vagyok és nem tudok megnyugodni, anyukámmal meg fogom beszélni az esetet. :)
2010. jan. 3. 16:26
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes semmi baj. Biztos vagyok benne. Nem is rendszeres a vérzésed. Semmi baj :)
2010. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!