Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lesz baj, ugye? Info lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz baj, ugye? Info lent.

Figyelt kérdés

A barátommal szeretkeztünk, és kiszakadt az óvszer. Mindig szoktuk szex közben ellenőrizni a gumit, most is így történt. Kb. 4-5 másodperc telt el a gumi kiszakadása és az észrevétele között. Nem élvezett belém.

Tegnap kellett volna megjönnie, de még a jelét sem érzem, hogy meg kéne jönnie. Ugye csak szimpla késésről van szó?

Köszönöm mindenkinek.


2010. jan. 1. 14:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
számold ki, h termékeny napjaidban voltál-e. amugy az még nem jelent semmit, h nem élvezett beléd, mert van előváladék is. az ilyen esetekre találták ki a 72 oras tablettat.
2010. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Szerintem pont középidőben voltam. De mint mondtam, azonnal észrevettük a lyukat, tehát nem csináltuk tovább. 4-5 másodpercig, aztán észrevettük. Szerintem azért ez nem olyan helyzet, amiért rögtön 72 órásért kell hogy induljak, de most mégis elkezdett nyomasztani.

Köszi a választ.

2010. jan. 1. 14:11
 3/34 anonim ***** válasza:
49%
de, ez olyan helyzet. és szted 4-5 masodperc alatt nem tudnak felkuszni a kismanók?? elég, ha csak egy is eljutott a célhoz. nalunk is történt ilyen, és bevettem a 72 órásat. nem lett semmi bajom, meg még sok lanynak nem lett tole baja, csak sokan szeretnek ezzel riogatni itt mindenkit, tökre fölöslegesen. tod, inkabb ez, mint 1 abortusz. mert az előváladéktól is lehetsz terhes, ami meg biztos volt, ha már szexeltetek.
2010. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Jaj, istenem...Most már rendesen félek...Remélem nem lesz baj. Soha többet gumi, megyek majd fogamzásgátlót íratni a jövő héten, nekem nem kell több ilyen. Nagyon nagyon remélem, hogy nem lesz baj.
2010. jan. 1. 14:19
 5/34 anonim ***** válasza:
nezd, te döntesz. de én nem hagynám ki a 72 orasat. amugy én ugatom itt, h nem biztonságos a gumi, de mindig szidnak, h parázós vok, meg stb. nekem 3 x szakadt ki, ráadásul először az első szexnél. 2-3 honapig hasznaltunk gumit, aztan en is attertem a tablettara. nem értem, h mit kell a masikat kiosztani, amikor megtörténik az ilyen. de persze, az volt a valasz, h bénáztunk, meg h nem is tudtuk rendesen hasznalni. nem, mi hulyek vagyunk. nem akkora bölcsesség a gumi, de hat kiszakad.
2010. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát a 72 órásról már sajnos lecsúsztam...Úgyhogy nem tudok már mit csinálni, csak várni...
2010. jan. 1. 14:22
 7/34 anonim ***** válasza:
hat, elég baj, h középidőben voltal. amugy ha nem akarsz tabit szedni, akkor azt ajanlom, h gumi mellé még legyen nalatok pharmatex. hidd el, nem fölösleges. pont az ilyen helyzetek miatt. de hat en ezt hiaba ugatom :SS
2010. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Jaj istenem. Nagyon köszönöm a válaszaidat, bár nem nyugtatnak meg...De hát ha ez az igazság. Egyébként máskor is késett már, elég sokat. De nekem végem, ha teherbe esek, 17 éves vagyok...
2010. jan. 1. 14:24
 9/34 anonim ***** válasza:
ne izgulj mostmár, mert akkor még többet fog késni. a többi szexhez ezentul akkor hasznaljatok pharmatexet, tehat a gumival egyutt. én nem hasznaltam még olyat, de majd a gyogyszertarban mindent elmondanak rola.. biztos, h középidőben voltal? tudod, h h kell kiszamolni? amikor megjön, attól a naptól leszámolsz 10 napot. az a 10 nap nem termékeny. a 10 - 15 ( + 1-2 nap ) az a termékeny időszak. utána pedig megint nem.
2010. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Legutóbb dec. 3-án jött meg. És ez az eset meg 19-én volt. Tehát a +1-2 nap pont beleesik.
2010. jan. 1. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!