Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 évesen lehet fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen lehet fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és gondoltam rá,hogy szedjek fogamzásgátlót, mert kényelmetlennek érzem az óvszert meg a párom is . Korai lenne még? az orvos felírja a gyógyszert ilyen korban szülői engedély nélkül?
2008. júl. 29. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell engedély,én 16évesen irattam fel...nem gáz egyáltalán,nem korai...én is utálom az óvszert
2008. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nem kivant gyerek inkabb korai, mint a fogamzasgatlo tabletta. sokkal jobb igy a szex. de arra is figyelni kell, h megbizol-e a fiudban annyira, h lefekudj vele gumi nelkul. az orvos meg sztem felirja.
2008. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
én 14 évesen kezdtem el szedni:) Igaz, akkor nem túl jó gyógyszer lett felírva mert minden hónapban hánytam tőle. De utána váltottam és minden jó azóta:)
2008. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szia!A fogamzásgátló nem korhoz kötött!És 99%-os védelmet nyujt!De tényleg csak azzal feküdj le gumi nélkűl akibe igazán megbízol!Remélem jol döntesz!
2008. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szertnél még gyógyszert, használj hüvelykúpot
2008. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Majdnem 3 hónapja vagyunk együtt, és már volt köztünk szex. Bízom benne és szeretem. Remélem nem fogom megbánni, hogy elkezdem szedni... és köszi a válaszokat! :)
2008. júl. 29. 15:55
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi lenne, hogy kell időpontot kérni az orvostól vagy ugyanúgy odamehetek, és mikor bemegyek mondhatom a "panaszom" egyből?
2008. júl. 29. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát be mész elmondod mi van ...és csinálnak pár dolgot aztán megmondod mennyit kérsz meg mennyit meg minden! De csak 18 éves kor után válthatod ki egyedűl a gyógyszert szóval kell odda egy felnött aki alár 1 papírt!!És nagyon szivesen segítettem remélem tuttam valamennyit segíteni!!
2008. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Mennyit kér?18 év felett?Rég nem halottam ekkora hülyeséget!!Bemész az orvoshoz,ha számot kell huzni akkor huzol és vársz ha nem akkor kérsz idöpontot.Bemész és elmondod hogy fogamzásgátló tablettát szeretnél feliratni.Megvizsgál és lehet hogy elküld vérvételre.utánas vissza kell menned vmikor az eredménnyel(ha kér vérvételt)és felirja a gyogyszert.bemész a patikába és kiváltod!Sok szerencsét!Nem kell félni!:)
2008. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó előtt válaszoló! Nem kell semmilyen papírt kitölteni pláne nem szülővel :) én 17 leszek és 2éve szedek tabit :)
2008. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!