Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 évesen rossz ha elkezdek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen rossz ha elkezdek fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ebben a korban már potyogtatnod kéne a gyerekeket mint a cigányok. És kapsz egy csomó segélyt. Hát nem megéri? XD
2010. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szükséges rossz:D
2010. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
folyamatos kontrollal nem lehet gáz
2010. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz:)
2010. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban a "szükséges rossz" a megfelelő válasz. Én is nem rég kezdtem el szedni,szerintem ennyi idősen az ember nyugodtan szedhet, HA komoly kapcsolata van.

18/L

2010. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kedvesem már több, mint egy éve szedi. Nme használunk más eszközt, csak a tablettát és semmilyen probléma nem volt még. Bár idő közben váltani kellett, mert úgy találta, sok a pattanása emiatt. Anyukám orvos és keresett neki egy másikat, alacsonyabb hormontartalmút. Ami problémád lehet, hogy pattanásaid jelenhetnek meg, ennek a hormontartalom az oka, de ne félj, ez nem olyan rossz. Egyébként egy nőgyógyász erről jobban tudna nyilatkozni. Ő előtte úgyis megvizsgál és utána írja fel, ami neked való. Bátran fordulj hozzá.

19f

2010. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rendesek vagytok.=)
2010. máj. 21. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, én is 18 évesen kezdtem szedni, szerintem már teljesen elfogadható ebben a korban, és biztonságos, jobban vagy ellenőrizve is a nőgyógyászhoz járkálás miatt, így ha vmi gáz van, időben észrevehetik :)
2010. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!