Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel védekeztünk és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel védekeztünk és nem is bennem ment el, mégis késik 2 napja a menzeszem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért mert idegeskedsz.
2014. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mostmár 100% hogy terhes vagy. Hogy hivjátok majd? :)
2014. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbálok nyugodt maradni de valahogy nem megy. Olyan tüneteim vannak mint menzesz előtt csak most ezek a tünetek azon a napon jelentkeztek mikor meg kellett volna jönnie. Fel vagyok puffadva, kicsit bedagadtak a kezeim, néha böfögök,néhány pattanás meg érzem, hogy megjött aztán még se.
2014. máj. 22. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Minél jobban rástreszelsz annál rosszabb lesz.
2014. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az előző hónapban is így védekeztünk, akkor is késett pár napot. Gondolom az is számít, hogy nem étkezem rendesen.
2014. máj. 22. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem számít, az számít hogy ha múlt hónapban is késik, akkor valószínűleg sose jön meg rendesen (gondolom én). Így nem kell aggódnod. De bár nem tudom hány éves vagy, de akár át is állhattok a tablettás védekezésre.
2014. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
24 éves leszek. Nekem tabletta mellett született a kisfiam.
2014. máj. 22. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 2 éve használom, és semmi baj nem történt eddig. Az óvszerben viszont nem bízom. Szerintem csak rá streszelsz. Ha úgy használtátok az óvszert ahogy kell akkor biztos nem vagy terhes.
2014. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noydra ***** válasza:

Hogy lehet óvszerben, hogy nem benned megy el? Namindegy.

Feleslegesen aggódsz.

2014. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel még mindig nem jött meg, ma reggel csináltam egy tesztet de negatív lett.
2014. máj. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!