Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bnőmmel szexeltünk, , védekezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmmel szexeltünk, , védekeztünk, , minden rendben volt, , nem szakadt ki az óvszer meg semmi, , de mégis izgulunk hogy az ondó nem e jöhetett ki az óvszerből, , hiszen miután én elélveztem folytattam tovább bk 10 percig. Szerintetek? :O

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem te vagy Chuck Norris akkor ettől ne nagyon aggódj.
2012. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

és mégis miért??

legyél legközelebb észnél

2012. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap jön meg a bnőm,,menstruációja,,és félünk,,de akkor ezek szerint megnyugodhatok ?:O :/
2012. jan. 3. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne köss rá azért fogadás-t. az óvszer sem 100%os védelem
2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem a szex vége utén,,és elég sok ondó volt benne+nem is volt lyukas,,szóval ha oldalt nem jött ki ak nincs para :D
2012. jan. 3. 19:48
 6/9 A kérdező kommentje:
után*
2012. jan. 3. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
oldalt hogy jöhet ki? :o erről én még nem is hallottam...
2012. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
énsem....ezért kérdezem h lehet e olyan : )
2012. jan. 4. 15:14
 9/9 anonim ***** válasza:
miután elélvezel érdemes megszakítani a közösülést és kicsit később egy új óvszerrel folytatni, hiszen ejakuláció után a nemi szerved összébb megy(mehet) és ekkor lecsúszhat róla a gumi. örüljünk hogy most nem így történt, de máskor inkább legyetek elővigyázatosabbak! jobb félni, mint megijedni.
2012. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!