Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most véd a fogamzásgátlóm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most véd a fogamzásgátlóm, vagy sem?

Figyelt kérdés
Október óta Symicia fogamzásgátlót szedek, és 2 hete penicillin antibiotikumot kaptam. A fogamzásgátló utolsó 7 szemével párhuzamosan kellett szednem az antibiotikumot. Ezután megtartottam a 7 napos szünetet, és tegnap este vettem be az első szemet az új levélből... Most védett vagyok?
2014. máj. 19. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe a hónapban ne élvezzen beléd a párod,biztos,ami biztos alapon.


Nem lehet megmondani, hogy 100%-osan védett vagy-e!

2014. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit írnak az antibiotikum tájékoztatójában? Ha hatással van a fogamzásgátló hatására, akkor bele szokták írni a betegtájékoztatóba.
2014. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum bejezése után egy hétig még várni kell utána ugyan úgy lehet. Ezt írja a tájékoztató is.
2014. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a penicillin hatással van rá. De mivel tartottam 1 hét szünetet, mert úgy jött ki a lépés, nem szedtem egyáltalán tablettát... nem tudom mi van ilyenkor. A fogamzásgátló betegtájékoztatója azt írja, az antibiotikum szedése alatt és utána 1 hétig kell a kiegészítő védekezés, ezt tartottam is... Csak na, nem tudom értitek, hogy én mit nem értek :D Nem szedtem egyáltalán, így nemtom van-e hatása :)
2014. máj. 19. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha nem élvez beléd a párod agybafőbe mindennap,fog.gátló szedése mellett...
2014. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát... mondtam neki, hogy most akkor ne menjen el bennem, és ez így remélhetőleg elég biztos módszer.
2014. máj. 19. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is kellett eros gyogyszert szednem szunet alatt mi azt beszeltuk h igy a kovetkezo levelnel ovszert is hasznalunk
2014. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!