Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruacio 2. napjan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruacio 2. napjan vettem be a fogamzasgatlom. Mikortol ved?

Figyelt kérdés

olvastam mar olyat is,hogy ha az elso naptol,akk attol a naptol ved,ha a masodik napon,akk 7nap mulva...de olyat is,hogy csak egy honap utan leszek vedett.

Ket honapja abbahagytam a tablettaszedest,es most ujrakezdenem. Akkor egy evig szedtem,viszont akkoriban azert kezdtem szedni,hogy rendszeres legyen a verzesem...valaki tud tanacsot adni?


2014. febr. 24. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd el a betegtájékoztatót te láma.
2014. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne magadrol mintazz. Puszi
2014. febr. 24. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem össze-vissza kell olvasgatni. Annak a gyógyszernek a betegtájékoztatóját kell elolvasni, amelyik gyógyszert szeded. És abban le van írva, hogy mikortól véd.
2014. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Arról a sok fogyatékosról mintáztam mint pl te akik felteszik az ilyen ostoba kérdéseiket.
2014. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te vagy ostoba,ha nembirod megallni,hogy embertarsaidat ne szold meg ilyen jelzokkel.
2014. febr. 24. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első levél után véd!Tehát 3 hétig ne élvezzen a puncidba...
2014. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Az első levél után véd!Tehát 3 hétig ne élvezzen a puncidba..."

Ez sem igaz. Mert ez is csak némelyik gyógyszerre igaz.

Amelyik gyógyszer olyan, ha a vérzés első napjától kezdve szedi az illető, akkor az első szemtől véd, nem is kell végig szedni egy egész levéllel.

Ha a kérdezőnek ilyen típusú gyógyszere van, akkor ő, mivel nem a vérzése első napjától kezdte szedni, így neki 1 hétig még más módon is kell védekeznie. De utána már védelmet nyújt.

Az, hogy ki meddig húzza ki a kiegészítő védekezést, mert van olyan, aki 1-2 hónapig is kihúzza, az meg mindenkinek a magánügye és egyéni döntése, de attól a gyógyszer már korábban védelmet fog nyújtani.

2014. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
"nem is kell végig szedni egy egész levéllel."-mármint a hatás kiváltásáig nem kell az egész levél szedését végig várni, még mielőtt valaki félreértené. Tehát már korábban hat.
2014. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!