Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfogyott a fogamzásgátlóm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogyott a fogamzásgátlóm, és nem tudok venni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön dolgozom, és sajnos meghosszabbított szezon miatt, tovább kell kinn maradnom mint terveztem. 2 hét múlva tudok majd hazamenni, viszont a fogamzásgátló gyógyszerem utolsó darabját ma vettem be.

Sajnos többet nem hoztam, így a 7 napos kihagyás helyett 14 napot kellene kihagynom. Hagyjak ki egy teljes hónapot a szedésben vagy ha egy héttel később kezdem el az újabb havit akkor sem lesz bajom?

Mit tudok tenni?

És ha kihagyom a hónapot akkor utána ugyanúgy fog védeni rögtön a gyógyszer amikor elkezdem újra szedni?

Valaki aki került már hasonló helyzetbe legyen szíves segítsen!

Köszönöm!



2014. márc. 24. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:

tarts szünetet

7 nap helyett 14 napot nem tarthatsz..az a teljes levél kimarad és utána úgy kell újra folytatnod, mintha először szednéd..a menzesz első napján

egyebekben pedig kérdezd meg a nőgyógyászod

2014. márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
LOPJÁL
2014. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, valószínűleg így fogok tenni. Vele akartam beszélni, de 2 napja nem elérhető telefonon.
2014. márc. 24. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell hagyni egy teljes hónapot. És ha az elmúlt hétben szexeltél egyéb védekezés nélkül, akkor fennáll a terhesség lehetősége.
2014. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
szülj. vagy ne bassz. felelősség, tudod
2014. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a baszás miatt lehet gyógyszert szedni te tudatlan gyökér.. ha nincs fogalmad valamiről akkor ne szólj bele...
2014. ápr. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!