Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 év tabletta szedés után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év tabletta szedés után, elhagyom a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés
Mire számíthatok?Megjön majd mint anno,kb x napra?A menzesz görcsök ugyan olyan erősek lesznek mint anno?Legkésőbb 2év múlva babát szeretnénk a párommal,és felvetődött bennem hogy kárt okozhatott bennem a sok év tabletta szedés.Ezért döntöttünk ez a variáció mellett,hogy egyáltalán meg jön-e,beáll-e a rendes menzeszem.24l

2014. márc. 21. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen beszéled kéne az orvossal. De azt tudom hogy az elején egy kis ideig nem úgy jön meg ahogy kéne.
2014. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na várjunk, 10 éve szeded és most vagy 24??? Jól értem?

Szerintem egyébként kizárt, hogy azonnal jól beálljon, már akkor is szerencsésnek mondhatod magad, ha fél-egy évre beáll. És igen, sanszos, hogy okozhatott kárt, pláne ha olyan fiatalon kezdted (ezt még mindig nem értem, milyen idióta nőgyógyi ír fel fogamzásgátlót egy gyereklánynak?), de ezt majd csak idővel fogod megtudni, az nem segít semmit, ha mi itt saccolgatunk.

2014. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Okozhatott kárt. De jól látom, hogy 14 éves korod óta szedtél fogamzásgátlót??? Te jó ég...

Bőven fejlődő szervezet voltál még akkor, milyen felelőtlen orvos ír fel fogamzásgátlót egy 14 éves kislánynak???

2014. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy igen,14éves korom óta szedek.Akkor még bőrproblémára szedtem anno Dianne 35,majd annak helyettesítőjét a Cypromix-et.21éves koromban,mikor komoly kapcsolatom lett,váltottam át Rezia-ra.
2014. márc. 21. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak 2 évig szedtem de utána kb úgy jött meg mint előtte sűrűbben mint 28 nap és tovább meg van mint tablettával rosszul nem voltam se előtte se utána ha megvolt így azt nem tudod de nekem viszonylag gyorsan visszaált csak rossz hogy gyakrabban van meg mint másnak de ez anyunak is így van

Sok sikert a babához :)

2014. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,ezek szerint majd elválik hogy lesz. :) Köszönöm Utolsó! Remélem már jövőre belevághatunk :)
2014. márc. 22. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!