Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee tabletta hogy hat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee tabletta hogy hat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy nem a menstruáció első napján vettem be,hanem a másodikon.Olvastam a papírján,hogy ez esetben csak 7 nap után hat,addig szükséges egyéb védekezés.Na most ha az elsö szemet csütörtök reggel vettem be,akkor következő szerdáig tart ez a 7 nap.Szóval akkor szerdán reggrl beveszem a hetedik szemet,és utána már védett vagyok?Vagy várnom krll még egy napot?

Ne értsetek félre,nem az a célom hogy minél hamarabb meglegyen a dolog,csak érdekelne hogy ezt hogy kell érteni.

Köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2014. febr. 7. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de szerintem pár óra ide oda már olyan mind1, senki sem fogja neked ezt így megmondani... De szerintem egy terhesség elkerülése megér annyit, hogy több hetet várj.
2014. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!