Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem jon meg a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jon meg a tabletta szedes szuneteben legkesobb a 3. Napon akkor biztos hogy terhes vagyok? :S

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos.

Van okod félni? Hagytál ki tablettát?

2013. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki
2013. jún. 1. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az első hónapod, jól sejtem?

Ha igen, akkor ne parázz. Nincsen mihez viszonyítanod. Ha ez már a többedik hónapod, mindig ugyanazon a szünetnapon kellene megjönnie. Viszont a betegtájékoztatóban is áll, előfordulhat spontán vérzéskimaradás, ami nem feltétlenül jelent terhességet.

2013. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez mar a 3. Level. Lehetett abbol gond hogy az elso level utan nem tartottam szunetet? (a 2. Utan rendesen megjott)
2013. jún. 1. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mindig az 5. napon jön meg. viszont nem tudom, lehet, hogy köze van, hogy egy szünetet kihagytál... de nem hiszem, hogy terhességet jelentene. bár ha biztosra akarsz menni, érdeklődj kezelőorvosodnál, gyógyszerészednél (ahogy a reklámban mondják mindig...)
2013. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!