Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!15 éves SZŰZ lány vagyok.Óriási butaságot csináltam,tudom,felelőtlen voltam,megbántam és azt is tudom,hogy késő,már nem csinálhatom vissza.Barátommal óvszer nélkül pettingeltünk és a nemi szervét hozzádörzsölte az enyémhez,de nem ment el.Utána ment egy egy 2 perccel körülbelül,de nem rám és akkor már nem ért hozzám a pénisze.Nos,ugyebár így a pénisze hozzámért,de nem rakta be,egy kicsit sem.De van az előváladék,ami lehet rámjött.Nem jött meg 4 napja..mennyi esélyem van arra,hogy terhes vagyok? Nagyon aggódok,lehet a stressz miatt késik.

És tudom,hogy butaságot csináltam,nem szertenék fejmomást,már megkaptam és hibáztam,tudom.Máskor óvatosak leszünk..de tudjátok..szerelmes vagy és az a vágy..ah:(

Szóval mennyi az esélyem arra,hogy terhes vagyok?

Köszönöm a normális válaszokat!



2014. máj. 15. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem mi köze a fogamzásgátláshoz a kérdésnek.
2014. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
54%
Nem vagy terhes nyugodj meg. Nagyon sokan szexelnek úgy,h óvszer nélkül és mikor ott a helyzet akkor kiveszi,előtte meg az előváladék elmegy. Nálatok még csak annyi se volt,h berakta volna és még szűz is vagy. Szval ne stresszelj. Nyugodj meg.
2014. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
VÁLASZOLJATOK KÖNYÖRGÖM,MÁR MEGŐRÜLÖK:(
2014. máj. 15. 15:48
 14/17 A kérdező kommentje:
Véletlen írtam a fogamzásgátláshoz.Köszönöm!
2014. máj. 15. 15:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen suta? Nem érted hogy nem vagy terhes? Nagyon kicsi de tényleg nagyon kicsi ennek az esélye.
2014. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

valamilyen úton került a hüvejedbe smerma?

igen- van esély, de akkor is kicsi.

nem- ne parázz.

2014. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Roppant kicsi így az esélye, egy ezrelék sincs meg.

Azért az, hogy a felszínről a számára kedvezőtlen kémhatású hüvelyen keresztül a petesejtig felmásszon az a 2-3 darab spermium, az világrekord teljesítmény lenne.

De azért saját megnyugtatásodra, legközelebb felelősségteljesebben pettingeljetek, úgy, hogy ne legyen miért aggódni!

2014. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!